Medvedík POM-BÄR prichádza v tandeme

POM-BÄR

Vo dvojici to ide lepšie a svoje o tom vedia tiež medvedíky POM-BÄR, ktoré tvoria v špeciálnej edícii Friends nerozlučné kamarátske duo. V škole či doma si tak deti môžu vychutnať obľúbený chrumkavý snack jemnej chuti a originálneho tvaru. Ochutnajte spoločne s nimi a uvidíte, že POM-BÄR sa čoskoro stane vyhľadávaným členom celej vašej rodiny.

Maminky a ockovia dobre vedia, čím potešiť a navyše zabaviť ich ratolesti. Sú to práve obľúbené medvedíky POM-BÄR, ktoré sa stali vyhľadávanými spojencami detskej zábavy v partii kamarátov alebo doma. Predstavte si to prekvapenie vašich ratolestí, keď namiesto jedného medvedíka na nich z balíčku zrazu vykukne hneď celé medvedie duo!

Limitovaná edícia Friends slaných snackov značky POM-BÄR si pritom stále zachováva jemnú chuť a ľahkú konzistenciu, vďaka ktorej sa doslova rozplývajú na jazyku. Navyše obsahujú nižší obsah soli a tuku. POM-BÄR sú pripravované len na kvalitnom slnečnicovom oleji bez pridaných farbív, aróm či konzervačných látok.

S POM-BÄR sa deti nudiť rozhodne nebudú a vždy usmievavé medvedíky im prinesú veľa nezabudnuteľných chvíľ s ich kamarátmi aj s vami.

POM-BÄR Friends sú dostupné v maloobchodných sieťach za odporúčanú cenu 0,72 EUR (50 g) len počas augusta a septembra.  

POM-BÄR