Marika Studeničová: Automobilový pretekár 20.storočia – UZAVRETÁ

Beletrizovaný životopis legendy motoristického športu Mariana Rajnohu, pretekára, ktorý počas svojej mnohoročnej automobilovej kariéry získal nespočetné množstvo ocenení a majstrovských titulov.

Dnes uznávaná legenda Marián Rajnoha – 17-násobný majster Slovenska, 4-násobný majster ČSSR, Majster športu, držiteľ ocenenia Automobilový pretekár 20. storočia  spomína na svoj život nielen v súkromí, ale najmä na zážitky z pretekárskej dráhy. Ako jazdec rely, neskôr pretekov automobilov na okruhu aj do vrchu zažil mnoho zaujímavého a isto svojimi spomienkami poteší nadšencov motoristického športu. Bohatý obrazový materiál mapuje život Mariana Rajnohu od jeho detstva, cez víťazstvá i prehry na pretekárskej dráhe až po súčasnosť.

Kniha vznikla v spolupráci so skúsenou autorkou memoárov – spisovateľkou Marikou Studeničovou, ktorá má na svojom konte viacero beletrizovaných životopisov:

Keď sa obzriem (s Vladimírom Durdíkom), Elixír môjho života a Muž môjho života (s Vilmou Jamnickou), Rebel s číslom 9 (s Jozefom Golonkom), Od tankov k Touaregu (s Jozefom Uhríkom) a niekoľko ďalších beletrií.

Súťažná otázka: Koľká v poradí je kniha Mariky Studeničovej: Automobilový pretekár 20.storočia

Traja výhercovia získajú novú knihu od Mariky Studeničovej

obalka rajnohobalka_rajnoha_automobilovy_pretekar

[formidable id=“2″]