LETNÉ FESTIVALY V ŠTÝLE F&F

LETNÉ FESTIVALY

Leto, to je atmosféra plná slnka, farieb a pohody. Neváhajte a zažite pravú festivalovú náladu v štýlovom outfite od F&F!

Bezstarostnosť a pohoda sa už automaticky spájajú s najhorúcejšími dňami v roku. Voľné strihy, vzdušné materiály, pestré vzory či žiarivé farby – všetky budú jednoznačne ladiť v rytme leta. Spoločne s cestovaním a odpočinkom sú to práve hudobné festivaly pod šírym nebom, kde správny outfit dokáže rovnako dobre zlepšiť náladu ako iba prakticky plniť svoju úlohu. Takmer všetci sa snažia naplniť svoj program čo najideálnejšie a vyťažiť z “najatraktívnejšej“ sezóny čo najviac.

Okrem priateľov a dobrého programu je to práve aj príznačný styling. Pravidlá v tancujúcom dave sú síce uvoľnenejšie, ale originalita je v tomto čase a priestore žiadaná a sledovaná – tak, ako aj hudobný priemysel udáva vlastné trendy pre verných nasledovateľov. Vďaka aktuálnej kolekcii britskej módnej značky F&F môže byť každý neprehliadnuteľný a zároveň jedinečný vďaka vlastnému štýlu pokojne aj na viacerých “open air“ podujatiach tohto leta. Inšpirácie hľadajte priamo v predajniach F&F, exkluzívne v obchodnej sieti TESCO, alebo na stránkach www.F-F.com.

LETNÉ FESTIVALY V ŠTÝLE F&F

Dostupné od mája v predajniach F&F exkluzívne v obchodnej sieti TESCO