Letná súťaž s Allianzom

Zapojte sa do letnej súťaže s poisťovňou Allianz. Odpovedzte správne na súťažnú otázku a jeden z vás získa cestovný kufor. Súťaž prebieha od 16. júla 2022 do 16. augusta 2022.

 

Užite si bezstarostné cestovanie

Cestovné poistenie je nevyhnutnou súčasťou každej cesty do zahraničia. Ak sa za hranice vyberiete len občas, je pre vás vhodné krátkodobé cestovné poistenie. Ak ste vášnivým cestovateľom a do zahraničia chodíte počas roka opakovanie, či už na dovolenky, služobné cesty alebo na nákupy, pre vás je najvhodnejšie celoročné cestovné poistenie.

Medzi výhody cestovného poistenia patria najmä asistenčné služby Allianz Assistance, poistenie stornovacích poplatkov, krytie poistných udalostí súvisiacich s ochorením covid-19, možnosť poistiť cestovateľov nad 70 rokov a tiež možnosť uzatvoriť si poistenie aj na poslednú chvíľu – jednoducho online.

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 16.8.2022. Odpovedzte správne na súťažnú otázku a jeden z vás získa cestovný kufor.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.