V lete rozhodne nezostávajte pri čiernej!

Letu farby pristanú. Odviažte sa a doprajte si ich nielen na oblečení, ale aj v líčení. Vizážista značky Dermacol Tomáš Vida vám ukáže, ako na to.

PLEŤDermacol
Základom každého líčenia je dôkladne vyčistená a odlíčená pleť. Nedostatky, únavu a nejednotný odtieň pleti zakryjete vhodne zvoleným make-upom. Dôležité je vybrať si taký, ktorý vašu pleť zároveň hydratuje, dodá jej sviežosť a hebkosť. Farebné líčenie totiž najlepšie vynikne na zamatovo jemnej a rozžiarenej pleti.

Dermacol Wake&Make-up odstraňuje známky únavy, prebudí pleť a dodá jej sviežosť a hebkosť. 12,69 eur

 

OČIDermacol
Farebné líčenie má byť odvážne a veselé, no zároveň vkusné a dobre technicky zvládnuté. Vyhrať sa môžete najmä s tieňovaním očných viečok. Nebojte sa skombinovať teplú farbu so studenou – napríklad žiarivú žltú a tyrkysovú. Efektný pohľad dotvorte farebnou linkou a farebnou riasenkou.

Dermacol Bonbon Eyeshadow odtieň č. 28 a 84 s vysokým obsahom minerálnych pigmentov, pre sýtu farbu po celý deň. 2,99 eur, dostupné aj v paletke očných tieňov Dermacol Color Sensation Palette, 38,38 eur

Fixka Dermacol Colour Eyeliner Electric Blue zvýrazní hĺbku a dramatickosť očí. 5,69 eur

 Dermacol Colour Mascara Electric Blue riasy výrazne predĺži a dodá im krásnu intenzívnu farbu. 7,69 eur

 

PERYDermacol
Farebné líčenie očí už nepotrebuje výrazné farby na perách. Postačí jemne tónujúci balzam, ideálne v ružovom alebo telovom odtieni.

 

Dermacol Lip Balm Love Lips – Bubble Gum pery dokonale ošetruje, dodáva im sviežosť, hodvábnu jemnosť a neodolateľnú vôňu. 2,99 eur

 

NEZABÚDAJTE NA NECHTY A VLASYDermacol
V lete si žiarivé farby môžete dovoliť aj na vlasoch či nechtoch. Špeciálne púdre zafarbia pramene vašich vlasov okamžite a presne tak, ako potrebujete. Pre dlhšiu trvanlivosť naneste púder na mokré vlasy a farbu vo zafixujte použitím fénu či žehličky na vlasy. Keď sa chcete „melíru“ zbaviť, jednoducho farbu z prameňov vlasov umyjete. Farby si doprajte aj na nechtoch. Počas letnej sezóny sú v kurze neónové odtiene, ktoré na opálených rukách vyzerajú neodolateľne.

Dermacol Neon Hair Powder NO.1 – Yellow zafarbí vaše vlasy na akúkoľvek príležitosť, je ľahko zmývateľný. 3,79 eur

Dermacol Neon Nail Polish – limitovaná kolekcia neónových lakov dodá nechtom žiarivý neónový vzhľad. 1,49 eur

TIPY VIZÁŽISTU ZNAČKY DERMACOL TOMÁŠA VIDU:

  • Nikdy nekombinujte viac ako 3 farby naraz.
  • Nebojte sa použiť kontrastné odtiene. Napríklad žltú s tyrkysovou, zelenú s oranžovou alebo ružovú s modrou.
  • Trendom tejto sezóny je modrá linka. Ak si netrúfate na výraznú farbu, siahnite po tmavomodrom odtieni.

Vizážista: Dermacol / Tomáš Vida
Foto: Dermacol / Daša Šimeková
Styling: Miroslava Dobiš Michálková

Dermacol