Krémová je trendy ako ju nosiť?

Krémová farba rovnako ako je na prvý pohľad nenápadná, je v posledných rokoch obľúbená. Dominuje najmä interiérovému dizajnu, ale veľký úspech zaznamenáva aj šatníkoch. Svetlých tónov sa my ženy väčšinou bojíme, a preto radšej volíme opačnú stranu palety- šedú a čiernu, ale pri správnej kombinácii sa nie je čoho báť. Krémová a odtiene béžovej môžu byť veľmi lichotivé.

Biela nie je len farba leta
Bielu a všetky jej príbuzné odtiene nosíme najčastejšie v lete a je pravda, že skôr ju nájdeme v šatníkoch mladšej generácie. Ale zväčša ide len o predsudky. Biela je mimoriadne elegantná farba. V prípade, že niektorú časť svojho tela považujete za problematickú (širšie stehná, široké ramená a pod.) bielu si vždy obliekajte na tú menej problémovú časť tela. Veľmi elegantne vyznie v kombinácii s jednoduchými čiernymi kúskami oblečenia.

Kombinácia čierne a bielej poprípade krémovej je nadčasová a nikdy nevyjde z módy.

Prírodné odtiene
Zemité odtiene sa navzájom skvelo dopĺňajú. Najmä na štíhlej postave vyniknú znamenito. Ak máte výraznejšie krivky zvoľte vždy čo najtmavšiu farbu a celkový vizuál rozbite sýtou tmavou farbou.

Monochróm je stále v kurze a platí to aj prírodných odtieňoch. Krémová s béžovou vytvoria dokonale jemnú harmóniu. V takomto prípade je vhodné zvoliť rôznorodé materiály. Napríklad hladké saténové povrchy s hrubými úpletmi.

Zdroj:: AVE
Foto: pinterest