Móda a štýl

Kožená bunda. Každoročný must-have vášho šatníka.

Fashion kúsok, ktorý sa dá nosiť na milión spôsobov a v vždy v ňom budete vyzerať sexi a chic! Kožených bundičiek nie je nikdy dosť a nikdy neomrzia. Môžeme ich prakticky nosiť celoročne,  no najviac si ju užijeme práve v nadchádzajúcich jarných mesiacoch.

„Outfitovanie“
Kožená bunda tvorí základ každého šatníka a navyše  je veľmi univerzálna. Môžete ju nosiť dokonca aj k spoločenským modelom. Výborne sa hodí k romantickým čipkovaným šatám alebo sukniam. V tomto prípade môžete outfit rozbiť motorkárskymi čižmami alebo ostať pri klasických lodičkách. Samozrejme nič nepokazíte ani obľúbenou trojkombináciou: džínsy, tričko, kožená bunda. Zdá sa však, že či už si „koženku“ oblečiete k čomukoľvek, budete vyzerať štýlovo a mladistvo.


Aký tip bundy si zvoliť?
Rozhodne sa oplatí investovať do pravej koženej bundy, ktorá vám vydrží roky a stále bude vyzerať ako nová. Avšak je tu aj možnosť lacnejšej verzie – eko-kože, ktorá vydrží oveľa viac než klasická koženka.

Nie je žiadnym prekvapením, že top kúskom je a vždy bude čierna kožená bunda. No do popredia sa určite dostávajú aj bundy v iných farebných prevedeniach. Veľmi obľúbená je aj červená, žltá či smaragdová alebo bundy s rôznymi aplikáciami. Trendy sú rôzne nápisy, výšivky a dokonca aj staré známe vybíjance.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: Pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, zanela.sk, La Femme, answear.sk, Stradivarius

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top