Kinder Joy ide s dobou. Aj s dobou ľadovou!

kinder vajíčka

Milovníci prekvapení, ale aj lahodných pochúťok Kinder majú opäť dôvod na radosť. Už dnes môžu na pultoch obchodov začať zbierať jedinečnú limitovanú edíciu krémovej dobroty Kinder Joy, v ktorej sa ukrýva séria celkovo ôsmych postavičiek hrdinov populárneho animovaného filmu Doba ľadová. Ďalším prekvapením pre všetkých milovníkov čokoládovo-krémovej pochúťky je aj to, že od teraz bude obľúbené vajíčko Kinder Joy súčasťou stálej ponuky značky Kinder.  

Doba ľadová je americký animovaný film, ktorý prvýkrát potešil divákov svojimi vtipnými, trochu neohrabanými hrdinami už v roku 2002. Útrapy a dobrodružstvá pravekých hrdinov sa stali natoľko populárne, že sa v júli 2016 môžeme tešiť do kina už na piaty diel, nazvaný Doba ľadová: Mamutí tresk. Spoločnosť Ferrero sa preto rozhodla potešiť nie len všetkých priaznivcov roztomilých pravekých zvieratiek, ale aj milovníkov krémového vajíčka Kinder Joy a pripravila pre nich limitovanú edíciu Ice Age, do ktorej patrí celkovo osem postavičiek, z najznámejších napríklad Manny, Sid, Scrat, Brooke a mnohí ďalší.

Ďalším prekvapením pre všetkých priaznivcov Kinder čokoládových pochúťok bude ich zaradenie do permanentnej ponuky značky Kinder. Doposiaľ bolo Kinder Joy dostupné len v letných mesiacoch. Vychutnať si tak môžete nie len pohodlne strávené chvíle pri maškrtení lahodného čokoládového krému, ale aj okamih prekvapenia z toho, aká figúrka sa ukrýva vo vnútri.

Kinder Joy Ice Age séria bude takisto sprevádzaná mediálnou podporou v podobe televíznych spotov a podporou vo vybraných obchodoch priamo na mieste predaja krémovej pochúťky s prekvapením.