Keď vás zradí najbližšia osoba…

Obľúbená autorka románov pre ženy (Žena vplyvného muža, Cudzie vzťahy, či Dobré dni sa začínajú v noci) napísala nový príbeh o láske, zrade, manipulácii a krivde medzi dvoma sestrami, ktoré rozdelila láska k jednému mužovi. Novinka Hubertove ženy má detektívnu zápletku a spolu s hrdinami sa budete snažiť rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín pomocou záhadného denníka…

Knihu Hubertove ženy pokrstili v utorok v bratislavskom kníhkupectve.
Pozrite si VIDEO:

<center><iframe width=“560″ height=“315″ src=“https://www.youtube.com/embed/4lpBu6yROWo“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe></center>

O čom teda sú Hubertove ženy?
Už vieme, že Emu a Lýdiu rozdelila láska k jednému mužovi.
A ako to už chodí, ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie – pokrvné – puto.
Vášeň a pomsta v tomto príbehu naozaj zničia takmer každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.
Ale aký je Hubert naozaj a kto koho v skutočnosti zradil?
Aj novinka Hubertove ženy vznikla na základe Adrianinho pozorovania ľudí a početných zápiskov. „Veľmi rada pozorujem ľudí a stále si niečo zapisujem. Viem, že to nie je originálna metóda, ale ak chcete písať, tak je to výborná pomôcka. A keď začnem písať, tak píšem každý deň. A musím mať naozaj pokoj, pretože sa potrebujem prenášať do deja a do pocitov svojich postáv,“ prezradila Adriana Macháčová.