Kabelky a tašky podľa najnovších trendov

Taška nie je len doplnok – je nenahraditeľná a dodáva každému outfitu ten správny švih. Nech už sa chystáte stráviť popoludnie nakupovaním, prijať pozvanie na večeru alebo vyrážate do kancelárie. Kabelka alebo taška sa hodí vždy, veď existujú najrôznejšie tvary aj farby. A čo je na tom najlepšie? V aktuálnej kolekcii od spoločnosti Tchibo sú všetky!

Taška na rameno 
Výrazná farba sa snúbi s eleganciou.

Tašku možno nosiť aj ako kabelku. Tri hlavné priehradky, dve na magnetický patentný gombík, tretia s dvojcestným zipsom. Prostredná s vreckom na zips a  zásuvnými oddielmi. Kvalitný kožený vzhľad. Oranžová a čierna.

Cena: asi 29,95 Eur

 

Nylonová taška na nosenie krížom    
Možno nosiť aj ako tašku na rameno.

Ramenný popruh s nastaviteľnou dĺžkou. Nakladané predné vrecko s magnetickým patentným gombíkom. Hlavná aj vnútorná priehradka na zips. 4 zásuvné vrecká a pásik na kľúče s karabínkou. Ružová a petrolejová.

Cena: asi 16,95 Eur

 

Nákupná taška s uškami
Prehľadné vnútorné členenie – s deliacou priehradkou na zips.Vzhľad kvalitnej safiánovej kože. Dve držadlá. Hlavná priehradka s pásikom na patentný gombík a zásuvné priehradky. Vnútri pásik na kľúče s karabínkou. Modrá s ozdobným emblémom striebornej farby.

Cena: asi 24,95 Eur

 

Prívesok na kľúče

Praktický a elegantný – so žetónom do nákupného vozíka.Prívesok v tvare kapsičky. Čierny a bordový.

Cena: asi 7,95 Eur

 

Peňaženka
So zásuvnou priehradkou na mobil a odnímateľným pútkom okolo ruky.

Vo vzhľade safiánovej kože. Vrecko na mince so zapínaním na zips a zásuvná priehradka, 8 prierezov na kreditné karty a 2 zásuvné priehradky. Vrátane žetónu do nákupného vozíka. Oranžová a modrá.

Cena: asi 14,95 Eur

 

 

Taška bowling  bag

Nosí sa ako kabelka alebo na rameno.

Vzhľad kvalitnej hladkej a velúrovej kože – s ozdobnými nitmi. Hlavná priehradka s dvojcestným zipsom. Vnútri dve zásuvné priehradky a priehradka na zips. Čierna.

Cena: asi 29,95 Eur

 

Taška na notebook na rameno
Vystužená priehradka na notebook.
S držadlom a vystuženým, odnímateľným ramenným popruhom. Príklopka s dvoma uzávermi na zaklapnutie. Hlavná priehradka so zapínaním na zips. Pásik na kľúče s karabínkou a množstvo vreciek a priehradiek. Antracitová.

Cena: asi 19,95 Eur

 

Kufor s pevnými stenami na kolieskach

S integrovaným číslicovým zámkom TSA – odporúča sa pri cestách do USA.Teleskopická rukoväť a dvojcestný zips. Elastický upínací popruh do kríža so sponou na zaklapnutie. Priehradka s dvojcestným zipsom. Dodatočné držadlo na dne. So 4 nožičkami. Bordový. Objem 58 l, hmotnosť 2,9 kg.

Cena za stredný kufor: asi 79,95 Eur

 

Tieto výrobky sú v predaji v týždni od 12. augusta 2013 v Tchibo obchode v bratislavských nákupných centrách Avion Shopping Park, Eurovea, Aupark, Polus a Central, v obchodnej galérii Optima a Aupark v Košiciach a v žilinskom Auparku. Vaše obľúbené Tchibo výrobky môžete nakupovať aj v e-shope www.tchibo.sk.