Jarné novinky od Nobilis Tilia pre citlivú pleť a krásne ruky

Bez ohľadu na ročné obdobie je pri citlivej pokožke nutné najprv znížiť riziko možného podráždenia počas každodennj starostlivosti. To znamená dôkladne vyberať všetky ošetrujúce, čistiace a vyživujúce prípravky a vyhnúť sa tým, ktoré obsahujú potenciálne dráždivé látky, či už sú to rôzne detergentné zložky, emulgátory, farbivá syntetické vône. tieto požiadavky spĺňajú jarné novinky od Nobilis Tilia pre citlivú pleť a krásne ruky.

Hypoalergénny krém
Ľahký krém bez éterických olejov zjemňuje a chráni pleť. Je ideálny pre citlivú a hypersenzitívnu pokožku a taktiež pre pleť so sklonom k alergickým reakciám. Jeho základom je unikátna prírodná mikroemulzia, ktorá vyrovnáva pH pokožky a dlhodobo chráni jej prirodzenú hodnotu. Krém je veľmi užitočný pri každodennom používaní, pretože pomáha pleti normalizovať jej prirodzené funkcie a vlastnú obranyschopnosť.
Neutrálny krém bez alergénov obsahuje vitamíny A, E a D-panthenol a zmes ošetrujúcich rastlinných olejov v BIO kvalite, ktoré pleť chránia a hydratujú. Obsiahnutá zmes jemných bylinných extraktov podporuje šetrnú prírodnú konzerváciu a dodáva krému náznak decentnej arómy.
Krém je vhodný taktiež k použitiu ako podklad pod make-up.

Jemný krém na ruky
Ľahký prírodný ošetrujúci krém na ruky je ideálny pre použitie kedykoľvek počas dňa, poslúži ako prvá pomoc pri pocite suchej pokožky rúk. Jednoducho sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit, takže hneď po jeho použití sa môžete venovať čomukoľvek potrebnému. Jemný krém má sladko sviežu citrusovú vôňu, takže starostlivosť o vaše ruky je príjemným štartom každého dňa i lákavým zastavením v jeho priebehu. Osviežte svoju myseľ, zlepšite koncentráciu a uľavte stresu – čo viac si priať od krému na ruky?
Vďaka vitamínom, D-panthenolu a vysokokvalitným Bio olejom vyživuje a hydratuje namáhanú pokožku. Jojobový olej v kombinácii s rastlinným skvalenom dodáva vášmu dotyku zamatovú hebkosť, zatiaľ čo Bio slnečnicový olej spolu s Bio bambuckým maslom pokožku veľmi účinne chránia a dodávajú jej potrebné výživné látky, ako napríklad ochranný vitamín E, či esenciálne mastné kyseliny. Krém obsahuje taktiež špeciálny myrhový extrakt, ktorý na pokožke vytvára jemný ochranný film s antibakteriálnymi účinkami, chrániacimi pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Viac info na www.nobilis.cz