Jar je v plnom rozpuku, konečne nastal čas na obľúbené plátenky!

Ak vám hovorím z duše a práve hľadáte aktuálne trendy, staviť môžete napríklad aj na ležérne a pohodlné modely z kolekcie DEICHMANN!

 

  • Klasikou, ktorá je v móde pevnou voľbou už roky, sú biele plátenky. Vynosíte ich naozaj takmer ku všetkému. Tento rok sú hitom predovšetkým modely na vyššej platforme. Do módy sa vracajú aj členkové plátenné tenisky. Dolaďte jarný look dizajnovým modelom so zaujímavou potlačou.
  • Alebo dáte prednosť farbám? Pastelové alebo sýte – trendy sú všetky farby. Od svetlo ružovej cez marhuľovú, levanduľovú, nebesky modrú až po žltú alebo smaragdovo zelenú. Atraktívne odtiene v kombinácii s vysokou či výraznou profilovanou podošvou vytvárajú z na pohľad jednoduchých modelov neprehliadnuteľné štýlové kúsky.
  • Pokiaľ sú na vás farebné tenisky príliš odvážne a biele nuda, siahnite po neutrálnych modeloch v módnych béžových odtieňoch alebo po plátenkách so vzhľadom denimu.

TIP: Aby vaše textilné topánky vyzerali stále ako nové, musíte im venovať adekvátnu starostlivosť. Čistite obuv ideálne po každom nosení a impregnujte ich. Výborným pomocníkom je takzvaný “blokátor nečistôt“, ktorý obuv jemne zakonzervuje a pred znečistením ako je prach dlhšie ochráni. Na mieste je tiež dezinfekcia obuvi aktívnym sprejom, ktorý zničí baktérie vo vnútri tenisiek a zabezpečí vám príjemný a svieži pocit pri ďalšom obutí.

Zdroj: Mária H.