Jana Šulková: Silnejšia ako osud

Lara má takmer všetko. Práve začala študovať na výške, má skvelých priateľov a záľubu, ktorú jej mnohí závidia. Skoro všetok svoj voľný čas trávi na ranči, kde je ako doma. V jedno popoludnie, keď sa práve chystá vysadnúť na svojho obľúbeného žrebca, vrazí do akého si mladíka. Vtedy ešte netuší, že do jej rutinného života práve vpadol milovaný človek, ktorého bude musieť čoskoro opustiť. Ani to, aké ťažké to bude…

Ale prečo? Čo sa v jej živote stane, že proti tomu bude musieť bojovať všetkými silami? A zvládne to vôbec? Podarí sa jej byť tou, ktorá bude silnejšia ako osud?

Lara urobí ťažké rozhodnutie a riskuje pri tom veľa, no nevzdáva sa. Stále verí, že práve ona bude tá silná, ktorá premôže všetko! Dokonca i osud…

„V prvom ročníku na výške nás zaujímajú len naše trampoty so školou, láska, móda a na akú diskotéku večer ísť.  To bol aj môj prípad, až pokým neprišla rana pod pás.

Práve vo chvíli, keď som to najmenej čakala, ma zasiahla láska. Spaľujúca, rýchla, divoká a nečakaná. Začala som si plánovať život, myslieť na budúcnosť… No prišli problémy. Taký je osud a ja nemám na výber, iba sa s nimi popasovať, najlepšie ako viem a byť silná. Silnejšia ako osud.