Jana Hubinská si nechala omladiť pokožku. Vieme prečo!

Herečka Jana Hubinská si dopriala reštart nielen svojho organizmu, ale aj pokožky. Hydratácia kyselinou hyalurónovou zlepšuje elasticitu pokožky reguláciou tvorby kolagénu a elastínu bez velkých vpichov , ihiel a skalpelov.

Sympatická doktorka zo seriálu Kolonáda, Jana Hubinská sa ihiel našťastie nebojí. Rozhodla sa prírode trošku pomôcť a vyskúšala na vlastnej koži hydratáciu pokožky, ktorej výhodou je, že nespôsobuje stratu mimiky. Život v meste, fajčenie, nedostatočný príjem tekutin, to všetko sa na pokožke skôr či neskôr prejaví. Je teda potrebné občas jej podať pomocnú ruku. Snažím sa byť veľa na čerstvom vzduchu, v prírode, leziem po skalách. Žiaľbohu mám jednu veľkú neresť v podobe fajčenia a to dá pleti zabrať. Preto som sa rozhodla pre celkové omladenie pokožky,“ uvádza  herečka.

Omladenie pokožky je v YES VISAGE obľúbenou voľbou našich klientiek. Prevádzame omladenie dekoltu, krku, rúk a tváre. Aplikáciou kyseliny hyalurónovej sa začnú tvoriť nové kožné bunky, dôjde ku stiahnutiu rozšírených pórov, vyhladeniu vrások, a tiež k redukcii akné,“ uviedla MUDR.Barbora Brezová, ktorá zákrok prevádzala.

Jana je mladá duchom a prezradila, že je aktuálne nezadaná, vďaka aplikácii kyseliny hyalurónovej na Klinike YES VISAGE celá žiari, vrátane pokožky! Po celkovom omladení je teraz pripravená na nový vzťah.:-)

Pripravila Mgr.Zlatica Sivaničová