IMT Smile vydávajú singel Poď so mnou Spolupráca s raperom Kalim!

IMT Smile vydávajú singel Poď so mnou

Skupina IMT SMILE bude tento rok hodnotiť ako veľmi úspešný. Po megaturné po slovenských amfiteátroch pripravila aj skvelý koncert s Kandráčovcami vo legendárnej Východnej, z čoho krátko vyšlo aj live CD. Po Jánovi Ďurovčíkovi, Lúčnici teda ďalšia spolupráca odsúdená na úspech! Skupina však nezaspala na vavrínoch popularity a úspechu, ale prekvapuje ďalej.

Nový singel IMT Smile – Poď so mnou je ďalšou ochutnávkou z pripravovaného albumu Budeme to stále my, ktorý vychádza už budúci týždeň. Vo videoklipe sú exkluzívne zábery z ich bratislavského štúdia na Kolibe.

Budeme to stále my: https://www.youtube.com/watch?v=J0_JtxS43Ic

Pilotným singlom albumu Budeme to stále my bola skladba s rovnomenným názvom, ktorá sa stala obrovským hitom. Okrem toho, že na YouTube má už vyše 2 milióny videní, v slovenských rádiách je najhranejšou skladbou už trinásť týždňov po sebe. (zdroj ifpi.cz) Ďalším singlom, ktorým IMT Smile definitívne potvrdili, že svojim fanúšikom prinášajú naozaj kvalitný album, je pieseň Poď so mnou. O text piesne sa postaral Vlado Krausz spolu s Kalim, pričom autorstvo hudby patrí Ivanovi Táslerovi, ktorému sa podarilo prepojiť reggae rytmy s osobitým rukopisom IMT Smile. Okrem Ivana Táslera a Kaliho tu počuť aj speváčku Veroniku Ronie Adamičkovú, ktorá naspievala vokály. K finálnemu zvuku prispel aj slovenský DJ a producent Peter Pann. O klip sa postaral talentovaný Laco Rychtárik, ktorý už s IMT Smile spolupracoval na klipe Príbeh príbehov.

„Naša spolupráca s Kalim vznikla úplne spontánne. Keď som zložil hudbu k pesničke Poď so mnou, hneď som tam počul Kaliho. Tak som mu zavolal a povedal mu svoju predstavu. Keďže sa mu môj nápad páčil, zavolal som ho k nám do štúdia. Potom už to išlo rýchlo,” porozprával o vzniku spolupráce Ivan Tásler.

Poď so mnou: https://www.youtube.com/watch?v=lRnXkrnbKoc

Vydanie albumu Budeme to stále my je naplánované na 26. október. Bude na ňom 10 piesní, medzi ktorými sa objavia aj ďalšie prekvapivé spolupráce, počnúc skladbou Podaj mi ruku so Szidi Tobias alebo s českou kapelou Chinaski v pesničke Osud. Keďže album vznikal v štyroch rozličných krajinách a na dvoch rôznych kontinentoch, možno právom povedať, že je skutočne svetový a rozhodne je sa na čo tešiť.

Pieseň Poď so mnou, ale aj ďalšie obľúbené hity od IMT Smile si môžete vychutnať aj na ich decembrových vianočných koncertoch. O tom, že pôjde o veľkolepú show plnú kvalitnej hudby a zábavy, niet pochýb. V Bratislave si môžete vybrať z dvoch termínov 6.12. a 8.12. (7.12. je už vypredané). V Košiciach sa na vás IMT Smile budú tešiť 14.12.2018. Vstupenky a informácie o koncertoch nájdete na imtsmile.com  a na ticketlive.sk.

Zdroj: Anna Olvecká
Foto: Archív IMT Smile a Kaliho