IL DIVO VYSTÚPIA V RÁMCI SVOJHO MUZIKÁLOVÉHO TURNÉ AJ V BRATISLAVE!

Po úspešných koncertoch na broadwayskej scéne newyorského Marquis Theater sa kapela Il Divo vydáva na európske turné. Populárne zoskupenie interpretov klasickej a popovej hudby, ktoré celosvetovo predalo vyše 26 miliónov albumov, prinesie to najlepšie z broadwayských muzikálov aj slovenským divákom! Il Divo predstaví svoj šiesty štúdiový album s názvom A Musical Affair. Je to ich prvá kompilácia piesní inšpirovaná slávnymi broadwayskými predstaveniami ako Fantóm opery, Carousel či West Side Story. Album obsahuje duetá s Barbrou Streisand či Nicole Scherzinger.

Sympatická štvorica navštívi Bratislavu už tretíkrát po mimoriadne úspešných vypredaných koncertoch. Vrúcnosť slovenských fanúšikov, no hlavne fanúšičiek, na nich v minulosti zapôsobila natoľko, že sa rozhodli odprezentovať svoj posledný štúdiový album aj v slovenskej metropole.

Štvorica interpretov Carlos, David, Urs a Sébastien sa na broadwayskej scéne predstavila vôbec prvý raz. Ich šou je dokonalým spojením najznámejších broadwayských hitov spolu s jedinečným divadelným prevedením v podaní jednotlivých členov zoskupenia. Muzikálové divadlo im pritom vôbec nie je cudzie – Carlos si zahral Maria v Bedároch v Španielsku v roku 1993 a David stvárnil postavu Rodolfa v broadwayskej La Boh?me v roku 2003.

Nové predstavenie Il Diva má na starosti ich dlhodobý spolupracovník a umelecký režisér Brian Burke (režíruje aj lasvegaské vystúpenia Celine Dion, Eltona Johna, Roda Stewarta a skupiny The Killers).

Urs Buhler z formácie Il Divo sa na blížiace sa koncerty už veľmi teší: “Bolo neskutočne inšpiratívne pracovať s takými legendárnymi skladbami a nevieme sa dočkať ako ich odprezentujeme vlastným štýlom našim fanúšikom po celom svete.”

Bez názvu(213)

IL DIVO: A MUSICAL AFFAIR

THE GREATEST SONGS OF BROADWAY LIVE

27. september 2014 – Bratislava, Zimný štadión O. Nepelu

Lístky sú v predaji v sieti predajní Ticketportal a na www.ticketportal.sk.

Viac informácií nájdete na: www.IlDivo.com a www.vivien.sk