Geometria: Populárny trend nielen do vášho šatníka.

Geometria: Populárny trend nielen do vášho šatníka.

Geometrické vzory sú maximálne populárne aj v roku 2019. Pri správnom používaní môže byť tento trend skvelým spôsobom, ako dať nielen vášmu outfitu ale tiež interiéru moderný a jedinečný nádych. Geometrické vzory totiž majú skvelú schopnosť zvýšiť vizuálny záujem.

 

Geometria v módnom priemysle
V móde už tradične prevláda pravidlo menej je viac. Preto, čo sa vzorov týka, si vyberte jeden na ktorom postavíte celý zvyšok outfitu. Momentálne sú stále IN kombinácie čiernej a bielej, poprípade odtiene šedej. Prečo však neskúsiť aj farebnejšiu variantu?  Geometrické vzory vyzerajú perfektne aj v multicolor schéme farieb. Farebných kombinácií je nespočetne veľa,  avšak vždy sa uistite, že si vyberáte dizajn, ktorý vo vás vyvoláva pozitívnu náladu a v ktorom sa budete cítiť dobre.

Použite vzory, ktoré upútajú pozornosť, sú nápadité a originálne.  Obľúbenými sú stále pásiky a kocka, no do popredia sa dostávajú aj tzv. chaotické čarbanice, ktoré originálne osviežia váš outfit.

Alebo môžete vzor zakomponovať do outfitu aj v podobe detailu. Napríklad topánky so zaujímavým grafickým vyhotovením patrične oživia nejeden  zimný look.

 

Výber geometrického vzoru do interiéru
Práve teraz, začiatkom roka  sa geometrické vzory v interiéri stávajú čoraz obľúbenejšími.

Pokiaľ ide o geometriu vo vašom príbytku,  je stále nápomocné sledovať trendy ale v konečnom dôsledku sa v ňom musíte cítiť dobre hlavne vy. Vo výzdobe interiéru stavte na minimalizmus a zvážte výber jednej alebo dvoch doplnkov so vzormi na docielenie jednotného a moderného vzhľadu. Sústreďte sa hlavne na vankúše, koberce, stolové lampy a menšie dekoračné predmety. Nebojte sa ani farieb. Siahnuť môžete po slnečnej žltej, modrej či zelenej. Žiarivé farby krásne doplnia miestnosť a naplnia vás pozitívnou energiou.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Kara, beautysecret.sk, Pietro Filipi, H&M, zumadesign.sk