Súťaže

Saforelle Francúzky milujú! Uzavretá súťaž

TrophySaforelle francúzky milujú! UKONČENÁ SÚŤAŽ
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
467
Zostáva dní
Ukončené
Značka Saforelle je prvou voľbou Francúzok pri výbere intímnej hygieny. Intímny gél, krém, čistiaca pena a vlhčené obrúsky Saforelle s mierne zásaditým pH, rešpektujúcim potreby intímnych ženských partií, obsahujú patentovaný extrakt z lopúcha väčšieho a antialergén alantoín, vďaka čomu upokoja podráždenú pokožku a zmiernia pocit nepríjemného svrbenia a pálenia. Ulahodia tak po holení, depilácii, po uštipnutí hmyzom, pri hemoroidoch aj pri problémoch v intímnych partiách. Sú jemne parfumované levanduľovou silicou a neobsahujú klasické mydlo, ale modernú čistiacu látku – detergent, ktorá dôkladne, avšak šetrne očistí telo pri každodennej hygiene. Pri kúpe intenzívneho hydratačného čistiaceho gélu Saforelle pre suchú pokožku a jemného gélu na intímnu hygienu Saforelle na vás čakajú vo vybraných lekárňach až dva darčeky – vlhčené intímne obrúsky Saforelle a štýlové náušničky v šiestich rôznych vyhotoveniach. Odporúčaná cena darčekového balenia Saforelle je od 16,70 €. www.saforelle.eu
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Prihlásením sa prostredníctvom súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 13.6.2018. Traja z vás získajú balíček intímnej hygieny Saforelle aj s naušničkami .

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top