For everybody. Sex, Fun & Love Desigual jar/leto 14

Predstavujeme vám kolekciu „For everybody. Sex, Fun & Love” pre sezónu jar/leto 2014.
Vyžaruje vášeň, vzrušenie a entuziazmus pre život, ktorý je taký typický pre Desigual a podporuje tak slogan LIFE IS COOL.

Kľúčové prvky sú pre značku charakteristické kruhy. To hlavné je však farba. Pastelové odtiene sú nahradené výraznými a živými farbami. Stabilnou súčasťou je rada, ktorú vytvoril Monsieur C. Lacroix. Obsahuje paletu od klasickej čiernej a bielej na šatách, cez kabáty a topy s grafickou potlačou. Nechýba pop art a základné farby doplnené o kombinácie krajky a kašmíru.

 

Objavíte tu aj barokový štýl a jednoduchosť…. To všetko nájdete v novej kolekcii Desigual jar/leto 14. Dôležitú úlohu hrajú kvety – veľa, veľa kvetov, ktoré neodmysliteľne kraľujú romantickej a bohémskej časti kolekcie. To je to, čo je typické pre kolekciu jar/leto 14. Je plná emócií a vytvorená pre každého.

 

 

Ambíciou značky je združiť široký okruh zaujímavých, veselých, priateľských ľudí, ktorí si chcú užívať život a podeliť sa o svoj optimizmus. Tak sa čelí problémom – vždy s veľkým úsmevom na tvári. Aj to je Desigual.

 

 

Čo navyše nájdete v kolekcii jar/leto 2014? Desigual prvýkrát prichádza i so špeciálnou športovou radou pre ženy. Oblečenie a obuv pre všetky aktívne ženy, ktoré chcú byť vo forme a spojiť praktickosť s jedinečným vzhľadom.