FESTIVALOVÁ MÓDA: V znamení boho-chic

FESTIVALOVÁ MÓDA: V znamení boho-chic

Pohodlie a bezstarostnosť sa už akosi automaticky spájajú s atmosférou teplých dní. Dní, keď sa na ruku dáva farebná páska a na pódiách hrajú najlepší interpreti. Voľnejšie strihy, vzdušné materiály, pestré vzory či žiarivé farby – všetky jednoznačne ladia s rytmom prichádzajúceho leta a fetivalovou sezónou.

F&F to vie!

Štýl Boho-chic je esenciou festivalov, pohodový, no maximálne štýlový, vyznávajúci zvonové džínsy, strapce a veľké klobúky. Na známej kalifornskej Coachelle sa tento rok bavili známe sestry Kendall a Kylie Jenner či blogerka Chiara Ferragni oblečené v uvoľnenom štýle boho. No tento štýl nie je len festivalovou doménouou, zbožňujú ho hollywoodske celebrity a jeho typickou modernou predstaviteľkou je ikona Rachel Zoe.

F&F_Festival

Rozviate priesvitné topy, vyšívané blúzky a bohato zdobené kabelky sú tým, po čom by ste mali siahnúť, ak sa tento rok chystáte na festival. Pravidlá neexistujú, ale originalita je žiadaná a sledovaná. V klobúku so strapcovou kabelkou, s originálnym kimonom so strapcami budete jednoducho neprehliadnuteľná s dávkou vlastnej jedinečnosti.

F&F_Festival 3