Festivalová mánia sa začína

Festival – oslava dobrej hudby a jedla sa teší obľúbenosti už niekoľko generácií. Stal sa vyhľadávanou spoločenskou udalosťou, kde „freestyle“ a nedbalý look majú zelenú. Nalaďte sa na festivalovú nôtu aj vy a staňte sa ikonou letného podujatia. F&F vám ukáže ako na to. 

Výšivky a ľan stále letia
Horúce letné dni na festivale si priam pýtajú vzdušný, ľahký outfit, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a štýlovo zároveň. Ľanové košele a šaty s výšivkou, napríklad s ľudovým motívom, sú tou správnou voľbou. V kombinácii s jednoduchými sandálmi alebo westernovými kozačkami budete neprehliadnuteľná.

Závan orientu
Na festivale musíte myslieť aj na nepriaznivé počasie. Pribaľte si na cestu jeden kúsok navyše, no vyhnite sa obnosenému svetru. Buďte odvážna a zvoľte trendy kimono. Nádych Japonska vám dodá neokukaný šmrnc.

Ako na plavky
Chystáte sa na festival, no nestíhate predtým nakúpiť? Nezúfajte! Oblečte si plavky, ideálne vzorované prípadne výrazných farieb, pokračujte s jednoduchými rifľovými šortkami alebo sukňou, k tomu pridajte presvitajúce tričko či štýlovú vestu dlhšieho strihu a máte hotovo.  Aj z obyčajných, vhodne skombinovaných kúskov sa dá vyčariť trendový outfit.

Denim? Nesmie chýbaťFestivalová mánia sa začína
Rifľové kúsky sa už dlhé roky držia na špici festivalovej módy. Sú povolené v akejkoľvek forme a nič s nimi nepokazíte. Je len vás aký kúsok zvolíte tento rok. Roztrhané šortky, vesta, ležérne uviazaná košeľa, kabelka alebo nadčasová bunda. Denim je TOP. A, samozrejme, nezabudnite outfit spestriť štýlovými doplnkami.

Viac inšpirácií na www.F-F.com.