EQUA FĽAŠE PREDSTAVUJÚ ZDRAVÉ OSVIEŽENIE AJ HRAVÉ ILÚZIE V JEDNOM

Rodina ekologických fliaš EQUA sa rozrástla o troch nových súrodencov z kolekcie Illusion. Tá bola inšpirovaná rôznymi premenami základného elementu našej planéty: vody. Nové dizajny Púpavy, Päťkrát denne a Equarium začnú po naliatí vody do fľaše vytvárať jedinečné kreácie a rozveselia tak každého vlastníka EQUA fľašky.

Po trištvrte ročnom pôsobení na slovenskom trhu prináša EQUA svojim zákazníkom limitovanú edíciu Illusion inšpirovanú rozmanitosťou vody. Voda je inšpiráciou tejto spoločnosti od jej vzniku, keďže meno EQUA je zložené zo slov EKO (ekológia) a AQUA (voda). EQUA sa tak u nových dizajnov rozhodla využiť špecifické odrazy vody, ktoré vytvárajú na hladine nekonečné množstvo obrazov a ilúzií.

Premenlivý je každý z troch nových dizajnov: Púpavy, Päťkrát denne, ako aj Equarium. Stačí len naliať vodu do fľaše a všetky podmorské živočíchy ako keby v Equáriu ožili. Púpavy zasa vytvárajú dojem odkvitnutých rastlín, ktoré pôsobením vetra na jeseň rozosievajú po okolí svoje jemné padáčiky. To vzhľad Päťkrát denne vytvára hravé optické puzzle. Chaotický zhluk písmen po prižmúrení oka zrazu vytvorí skryté posolstvo o dopĺňaní fľaše.

Aj keď je nová kolekcia pomenovaná po ilúziách, nečakajte žiadne ilúzie v našej EQUA misii. Cieľom stále ostáva prostredníctvom našich fliaš ponúknuť konzumentom zdravú a lacnejšiu alternatívu ku každodennému používaniu PET fliaš a zamedziť tak nárastu plastového odpadu. Vďaka výrobe z kvalitného plastu Eastman Tritan™ získali EQUA fľaše certifikát „BPA free“, ktorý zaručuje, že sa do obsahu fliaš nevylučuje zdraviu škodlivý bisfenol A (BPA), čo sa môže stať u obyčajných PET fliaš.

V rámci našej misie myslíme aj na ekologické organizácie, a tak 10 % čistého zisku z každej predanej fľaše venujeme rôznym organizáciám a ekologickým aktivitám po celom svete.

Kolekciu Illusion nájdete na našej stránke www.mojaequa.sk.