ENERGIZUJÚCI REŠTART PRE CELÉ TELO. Ukončená súťaž!

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Tušili ste, že až 70% výskumníkov v Avone predstavujú ženy? Práve ženy totiž vedia najlepšie, čo potrebuje ženská pokožka, a preto sa obľúbená kolekcia Planet SPA opäť rozrastá o čerstvé novinky. Osvieženie svojej pleti i telu dodáte povzbudzujúcimi produktami obsahujúcimi čínsky zelený čaj, ktoré sa stanú neodmysliteľnými doplnkami vašej každodennej rutiny.
#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

Stres či iná psychická záťaž sa vo veľkej miere odrazí aj na našej pleti či pokožke. Ako proti takýmto vplyvom účinne bojovať a predísť? Odpoveďou je čínsky zelený čaj. Ide o aktívnu ingredienciu plnú antioxidantov. Vďaka tomuto zloženiu sa pokožka regeneruje, je chránená pred oxidačným stresom a jej ochranná bariéra je normalizovaná. Vaša pleť si predsa zaslúži hýčkanie s povzbudzujúcim relaxačným rituálom Planet SPA, ktorý jej dodá tiež potrebnú hydratáciu a osvieženie.

Povzbudzujúci telový peeling s výťažkom zo zeleného čaju
Objem: 200 ml
Bežná cena: 12,50 €

Povzbudzujúci telový peeling pokožku čistí, vyhladzuje a osvieži.

 

Povzbudzujúci pleťový sprej s výťažkom zo zeleného čaju
Objem: 100 ml
Bežná cena: 8,90 €

Povzbudzujúci pleťový sprej dodá unavenej pleti hydratáciu pre jej oslnivé rozžiarenie. Vhodný je aj počas dňa a navyše nenaruší ani váš make-up.

 

Povzbudzujúci telový krém s výťažkom zo zeleného čaju
Objem: 200 ml
Bežná cena: 12,50 €

Povzbudzujúci telový krém zanecháva pokožku príjemne osvieženú a hydratovanú, pričom zároveň obnovuje aj jej jemnosť.