Dokonalá bielizeň a žiarivé šperky

Spoločnosť Tchibo predstavuje kolekciu bielizne, v ktorej nájdete variabilnú podprsenku push-up, rafinovanú podprsenku pod tričko i novú ľahučkúsťahovaciu bielizeň. Bielizeň, ktorá sa pod vaším oblečením prakticky stratí. Za týmto kúzlom stoja starostlivo vybrané materiály, špeciálne strihy a spracovanie.

Variabilná podprsenka push-up

Ramienka je možné nosiť šiestimi rôznymi spôsobmi. Tvarované košíčky s kosticami a integrovanými vankúšikmi z jemnej penovej hmoty. Z hebkého mikrovlákna. V marhuľovej a bielej farbe majú košíčky prúžkovaný dizajn. Marhuľová, biela, telová a hnedá. Veľkosť 75 A – 80 B.

Cena: asi 12,95 Eur

 

Podprsenka pod tričko

Tenké tvarované košíčky z jemnej penovej hmoty.

Hebký materiál Microtouch s hodvábnym leskom. Optimálne drží vďaka kosticiam. Čím väčšie košíčky, tým širšie ramienka a zapínanie. Veľkosť 75 B – 85 C. Biela, telová, modrá a hnedá.

Cena: asi 14,95 Eur

 

Kožený zavinovací náramok

So štyrmi odnímateľnými ozdobnými prvkami – srdiečko so skleneným kamienkom, hviezdička, štvorlístok a perla z lastúrového jadra. Ozdobné prvky z ródiovanej mosadze. Hnedý.

Cena: asi 19,95 Eur

 

Sťahovacie tielko
Jemne modeluje pás a bruško. S hlbokým výstrihom na chrbte. Neobyčajne ľahký materiál: ideálny do teplejších dní.Vysoký tvarovací efekt a príjemný pocit pri nosení vďaka materiálu LYCRA® BEAUTY. Veľkosť 38 –  42. Hnedé.

Cena: asi 24,95 Eur

 

Pohodlné nohavice  
Obzvlášť hebký, mäkko splývavý modal. So širokým a efektným ohrnovacím pásom marhuľovej farby. Rovný, obzvlášť pohodlný strih. Veľkosť S – L. Hnedé.

Cena: asi 13,95 Eur

 

Strieborný náhrdelník v tvare písmena Y
Módna harmónia. Na striebornej plakete zdobenej zirkónom sú dve retiazky. Z nich každá je osadená perlou z lastúrového jadra s ďalšími zirkónmi. So zapínaním na karabínku. Dĺžka náhrdelníka 45 cm. Priemer perál 7,5 mm a 10 mm. Striebro 925/1000.

Cena: asi 39,95 Eur

 

Strieborné náušnice kreoly s perlou  
Hodvábne trblietavé akcenty – na každej náušnici sa skvie jedna biela perla z lastúrového jadra a jeden biely zirkón. Priemer každej náušnice 14 mm. Priemer perly 8,5 mm. Striebro 925/1000.

Cena: asi 24,95 Eur

 

Strieborný náhrdelník

Náhrdelník s piatimi oválnymi bielymi perlami z lastúrového jadra. So zapínaním na karabínku. Dĺžka náhrdelníka 45 cm, dá sa skrátiťna 42 cm. Priemer perál 7 mm. Striebro 925/1000.

Cena: asi 29,95 Eur

 

Súprava strieborných prsteňov „Keramický lesk“

Tri prstene. Jeden z polovice osadený bielymi zirkónmi. Druhý vyrobený z bielej keramiky. Tretí prsteň s veľkým bielym zirkónom. Veľkosť 17 – 19. Striebro 925/1000.

Cena: asi 39,95 Eur

 

Tieto výrobky sú v predaji v týždni od 3. júna 2013 v Tchibo obchode v bratislavských nákupných centrách Avion Shopping Park, Eurovea, Aupark, Polus a Central, v obchodnej galérii Optima a Aupark v Košiciach a v žilinskom Auparku. Vaše obľúbené Tchibo výrobky môžete nakupovať aj v e-shope www.tchibo.sk.