Móda a štýl

Deň matiek – originálne tipy na darčeky

Blíži sa druhá májová nedeľa a spolu s ňou prichádza výnimočný sviatok všetkých mamičiek – Deň matiek. Dajte svojej mamine najavo, že si ju vážite a užite si tento deň  spolu s ňou. Pripravili sme si pre vás zopár tipov a inšpirácií na darčeky, ktorými môžete potešiť možno aj Vašu mamu.

Voňavý darček
Každá žena má rada príjemné  a luxusné vône. No taktiež má každá inú povahu a temperament, čo zohráva významnú úlohu aj pri tom, akú vôňu obľubuje najviac.  Pri výbere voňavého darčeka dbajte o to, aby ste vybrali taký, ktorý najviac vystihuje obdarovanú osobu. Originálnymi darčekmi sa v poslednej dobe stali porcelánové difuzéry či luxusné sviečky. Na výber máte z viacerých vôní, od jemných kvetinových tónov až po výrazné korenisté. Navyše sú dizajnovo prepracované a sú nielen výborným darčekom ale aj praktickým a elegantným bytovým doplnkom.

Štýlový darček
Ak máte maminu, ktorá má vlastný štýl a má rada pekné veci máte vyhrané. Ako darček k sviatku jej môžete darovať krásny, ženský šperk alebo módny doplnok v podobe kabelky či šatky. Pri výbere dbajte na kvalitu materiálov a preferencie farieb.
Každá dcéra predsa pozná svoju mamu najlepšie takže sa určite nemusíte báť, že vyberiete zle.

Darček  – balíček krásy
Kozmetický balíček spraví radosť snáď každej žene. Či už sú to produkty na líčenie,  relax či starostlivosť o pleť, vhodným kozmetickým balíčkom nešliapnete vedľa. Každá mama si predsa zaslúži vytúžený oddych.

Vyskúšajte napríklad upokojujúcu soľ do kúpeľa , či luxusný hydratačný telový olej.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: zanela.sk, Cellbes, beautysecret.sk, bytove-parfemy.sk, Twinset

 

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top