Darčeky na poslednú chvíľu

Pár chvíľ pred sviatkami pokoja a radosti niekedy vplyvom stresu vyzerajú inak pokojné tváre ľudí strhane. Hľadanie toho správneho vianočného darčeka dá zabrať. Obzvlášť v predajniach doslova praskajúcich vo švíkoch. F&F má niekoľko užitočných tipov na darčeky, ktoré potešia a zároveň sú užitočné. V vybraných predajniach otvorených 24 hodín môžu byť o niečo príjemnejšie.

 

Univerzálnymi darčekmi pre dámy sú rozhodne doplnky. Šál je stávkou na istotu. Rôzne farby, vzory i materiály, zaručia, že ten pravý sa vždy nájde. Podobne je to aj s rukavicami. V zime veľmi potrebný kúsok je možné zladiť so šálom a vytvoriť tak hrejivý a zároveň šik darček. Ďalšou maličkosťou, ktorá poteší je štýlová bižutéria. Výrazný náhrdelník pre fashionistky alebo jemný set pozostávajúci z náušníc a retiazky, zaléži kto si ho odbalí. Radi spoločne športujete, či si dávate predsavzatia? Siahnite po farebných kúskoch F&F Active.

 

 

 

 

 

 

Košeľu? Sveter či nohavice? To môže byť problém, obzvlášť vo výbere správnej veľkosti. Šál je i v prípade pánov stávkou na istotu. Elegantnejší kúsok v tlmených farbách bude vhodný ku kabátu a farebnejšie vychytávky k parkám i bundám. Opasok je akousi povinnou výbavou mužského šatníka, preto je každý nový a nadčasový kus vítaný. Nehovoriac o kravate. Súčastným trendom sú úzke jednofarebné kravaty prípadne pre odvážnejších pánov aj s kvetinovými vzormi.

…a potom už len pokojné a láskyplné Vianoce…