COLMAR – štýlovo aj na svahu

Chcete sa aj pri športe cítiť dobre a vyzerať štýlovo? Prémiová talianska športová značka COLMAR vám ponúka zimné oblečenie inšpirované talianskou módou, s ktorým sa môžete cítiť sebavedomo a štýlovo aj na zasnežených svahoch. Zimná kolekcia COLAMR kladie dôraz aj na technicky prepracované materiály a širokú paletu farieb. Nechajte sa inšpirovať talianskou módou a buďte šik aj na horách!

Dámska móda – buďte sofistikovaná i na svahu

V dámskych líniách prémiovej značky COLMAR nájdete zimné bundy, nohavice a mikiny.

         Venus –Línia navrhnutá špeciálne pre ženy, ktoré si chcú zachovať ženský štýl aj na svahu. Dokonalo zdôraznená silueta, rafinované detaily a materiál v tlmených farbách zdobený jemnou kožušinou alebo semišom, to sú všetko atribúty špecifické pre elegantnú líniu Venus.

 

·         Freedom -Mladá, dynamická a športová. Taká je prémiová športová línia priamo stvorená pre milovníčky zjazdového lyžovania, ktoré si chcú zachovať svoju osobitosť aj na svahu. Typická je pevnými materiálmi a sviežimi farbami ako biela, levanduľová a žltá.

 

·         Superlight– Aj dámy majú rady adrenalínovú jazdu. Preto je tu pre ne exkluzívna línia Superlight, ktorá zaručene poteší jemnou výplňou a špeciálnym vrstvením, vďaka ktorému je oblečenie ľahučké ako pierko. Farby ako jahodovo červená, levanduľová a modrá z vás urobia sebavedomú lyžiarku, ktorá to na svahu vie.

 

Pánska móda – jazda s neskrotnou dušou

V pánskych líniách prémiovej značky COLMAR nájdete zimné bundy a nohavice.

 

·         Signature– Elegantná línia Signature upúta zjazdových lyžiarov, ktorí si potrpia na klasickú kombináciu sivej a bielej farby. Na zimných nohaviciach a bundách vás upútajú nielen funkčné materiály z vodeodolných a priedušných tkanín, ale i zabudovaný lokalizátor, ktorý umožní nájsť lyžiarov aj pod spustenou lavínou. Spojte eleganciu a technológiu a ukážte, že ste skúsený lyžiar, ktorý vie ako na to.

 

·          COLMAR by Jon Olsson -Milovníci štýlu freeride, ktorí radi predvádzajú na svahu akrobatické kúsky, ocenia líniu COLMAR by Jon Olsson. Set navrhol lyžiar Jon Olsson vo sviežich farbách zelenej a modrej, vďaka ktorým vaše kúsky nikto neprehliadne.