Čo nosiť túto jar?

Pánska silueta, cigaretový strih nohavíc a bodky. Toto je len malá ochutnávka z jarných trendov, ktoré nás čakajú tento rok. Nechajte sa zlákať prvými slnečnými lúčmi a oddajte sa neopakovateľnej atmosfére 90-tych rokov, ktorá bude tento rok hrať prím. Zároveň bude táto jar ako každý rok plná kvetinových vzorov a jemnej ženskej siluety.

 

Infantilné bodky

Bodky pred pár rokmi zaznamenali veľký boom a tento rok sú späť. Aj keď môžu niekomu pripadať veľmi infantilné sú skvelou voľbou aj pre zrelé ženy. Práve týmto svojím nábojom hravosti dokážu celkový zjav veľmi omladiť a zjemniť. Výborne budú vyzerať šaty s čipkou v kombinácii s moderným tedy kabátom. Nebojte sa odkloniť od trocha obohranej hnedej alebo krémovej. Farbou roka je klasická modrá a ľahké čiernobiele šaty v kombinácii s kabátom v tejto farbe vás doslova rozžiaria.

 

Pánsky strih

Sako je dokonalým doplnkom. Najmä na jar. Tento rok sa rozhodne nebojte zadovážiť si extravagatnejší kúsok so širokými ramenami. Pokojne môžete siahnuť aj po celom obleku.
Pod sako si môžete obliecť ďalšiu vychytávku biele tielko s tenkými ramienkami. Pokojne aj bez podprsenky.

 

Koženka na XY spôsobov

Legíny, sukne, nohavice. Všetko z koženky. Aktuálne je to asi najhorúcejší trend a doslova zaplavil ulice. Ide skutočne o veľmi univerzálny kúsok, ktorý veľmi ľahko skombinujete. Treba si len dať pozor, pretože ide o materiál, ktorý odhalí každý náš nedostatok. Ak nepatríte práve k ženám, ktoré majú dokonalé krivky, nič sa nedeje. Všetko sa dá zakamuflovať správnym strihom.

V podobe minisukne ich môžete pokojne tento trend nosiť aj v lete.

 

Zdroj: AVE
Foto: instagram