Čo nám ponúka pánsky šatník?

Chlapská skriňa alebo šatník je plný zaujímavých kúskov. Dajú originálnym spôsobom využiť aj v našom prípade. Stačí k tomu predstavivosť, odvaha vybočiť z konvencií  a je to. Môže sa stať, že váš partner, manžel, priateľ má úplne odlišný kus od toho vášho. Ak to tak je pokojne navštívte pánske oddelenie a to, čo chcete vyskúšať zaradiť do svojho šatníka si jednoducho kúpte. A ak nemáte partnera, manžela, priateľa, zneužite bratov šatník. Čo z neho ukradnúť?

 

Denimová košeľa
Výborne poslúži najmä v tieto jarné dni, keď je počasie nestále. Môžete si ju prehodiť na svoje obľúbené tričko, tielko alebo dokonca aj šaty. Vyskúšajte ju zapraviť do nohavíc alebo si ju oblečte k legínam. K tomu tenisky alebo pre odvážnejšie lodičky. Kabelka s tenkým popruhom a je to!

Klobúk
Ten asi nájde máloktorá v šatníku svojej druhej polovičky. Ale aj keby ste kvôli nemu mali navštíviť nákupné centrum, určite neoľutujete. V klobúku vždy budete vyzerať chic. Strih si ale vyberte pánsky. To znamená s krátkym šiltom.
Skvelým doplnok sú rozpustené vlasy alebo klasický vrkoč na temene.

Mikinu
Toto je tak trochu moja slabosť. Určite sa za vami v mikine, ktorá vám je o dve čísla väčšia neotočí každý chlap, ktorý pôjde okolo. Ale no a? Predstavte si to pohodlie, tú mäkkosť a komfort. A čerešničkou na torte je, ak ešte stále vonia po ňom!

Autor: AVE
Zdroj foto: pinterest