Čo ešte nie je dôvod na rozchod?

Vzťah nemusí byť vždy ideálny, to je normálne. Ak ste v ňom momentálne nespokojné a zveríte sa s tým vašej kamarátke, tá vám zrejme poradí, že takého partnera si nezaslúžite a mali by ste sa s ním rozísť. Pozor na „dobré“ rady od kamarátok, nie všetko, čo sa vám nepáči, musí aj zle skončiť. Nepokazte si budúcnosť ráznymi riešeniami.

Neriaďte sa radami iných, riadiť sa treba najmä svojou intuíciou. Každá žena by mala sama usúdiť, čo je vo vzťahu ešte znesiteľné, čo ešte vie tolerovať a čo už nie. Ktoré problémy ešte nie sú dôvodom na rozchod?

Ak má iné záujmy

Ak má partner iné záujmy ako vy, ešte to nemusí byť dôvod na rozchod. Práve naopak, vždy je zaujímavé získať nové skúsenosti a to aj cez partnerove záujmy. Ak by ste mali stále rovnaké záujmy, mohli by ste sa časom nudiť, a takto si môžete byť cennejší a učiť sa jeden od druhého. Časom si nájdete spoločné záľuby, ktoré budú vyhovovať obom, byť vo vzťahu neznamená, že musíte robiť vždy všetko spolu. Aj cez záujmy svojho partnera môžete objavovať.

Ak sa o seba príliš stará
Mnohé ženy sa skôr obávajú partnera, ktorý sa o seba stará možno až príliš. Ak si kupuje značkovú kozmetiku, štýlové oblečenie, chodí do posilňovne takmer každý deň a upravuje sa niekedy dlhšie ako vy, ešte neznamená, že sa bude starať len o seba. Okrem toho tak máte motiváciu starať sa o seba tiež a venovať sa sama sebe tak, aby ste boli so sebou spokojná. Berte to tak, že takýto muž si zrejme vyberá to najlepšie, a preto si vybral vás. O seba sa bude starať aj po rokoch a závidieť vám ho budú všetky ženy tých mužov, ktorí o seba časom už prestanú dbať.

Ak nie je príliš emočný

A čo?! Vy možno nie ste príliš racionálna, a môže to byť pre partnera tiež problém. Nie je podstatné, že vám partner nehovorí každú chvíľu, aká ste krásna a ako vás ľúbi, aj keď po tom túžite. Je to skutočne také podstatné? Slová vedia potešiť, no prednosť dávajte jeho činom a spoločným chvíľam. Ak keď prejaví svoju emočnú čas svojho ja, budete si to viac vážiť.

Ak vám jeho priatelia nevyhovujú
Vám jeho partneri vyhovovať nemusia, dôležité je, že si rozumiete vy dvaja. Možno mu nesadli ani všetky vaše kamarátky, a napriek tomu si z času na čas urobíte spoločný večer aj s vašimi kamarátkami a ich priateľmi. Ak človek chce, cestu si nájde a ak ste zamilovaná, urobíte pre svojho partnera čokoľvek, napríklad aj to, že budete rešpektovať jeho kamarátov.

Foto: http://www.themodernman.com/wp-content/uploads/does-she-still-love-you-02.jpg