Citrónová žltá oživí každú kuchyňu

thumbnail-citronova-zlta-ozivi-kazdu-kuchynu-101645

S jarou prichádza zmena. Šedivých zimných dní už bolo dosť a všetci si želajú viac svetla, tepla a radosti. Otravnú jarnú únavu, ktorá komplikuje život, sa snažíme oklamať farebnejšími jedlami, osviežujúcimi nápojmi, novými kúskami oblečenia. Ani príroda nespí, po snežienkach sa objavujú fialové krokusy, rozkvitá zlatý dážď, liahnu sa žlté káčatá i kuriatka. Možno práve niečo z tohto inšpirovalo módnych dizajnérov, aby sa farbou jari 2015 stala optimistická žltá.

V jarných kolekciách módnych značiek nájdete žlté svetre, tričká, blúzky, šaty, ktoré podčiarknu osobnosť a zlepšia náladu. Žltá je teplá farba, má oživujúci účinok, jej nositeľ chce byť slobodný, mať dobrú náladu, lipne na intelektuálnych zážitkoch. Odzrkadľuje túžbu po šťastí, radosti a živote bez prekážok. Kto chce byť túto sezónu v kurze, nosí žltú. Nielen v oblečení, môže byť aj na nechtoch či v domácnosti. Žltá totiž aj do domu prináša svetlo, otepľuje interiér. V kuchyni je nadčasovou farbou. Žlté doplnky sa hodia do malej aj veľkej kuchyne, spríjemnia chvíle pri varení, rozprávaní či popíjaní s priateľmi.

Žltá pôsobí moderne a elegantne popri tradičnom hnedom dreve. Šťavu dodá aj  bielo-šedej kombinácii, kde žltý doplnok krásne vynikne. Môže to byť napríklad prístroj PLAY, ostatná inovácia od spoločnosti SodaStream. Najhravejší produkt tejto značky má minimalistický dizajn, jednoduché používanie a v žltom prevedení je hitom jarnej sezóny. Nie je to pritom len lahôdka pre oko a na ohúrenie návštev, využijete ho hocikedy.

Bez názvu(997)

Potešil by vás pohár sódy s pár kolieskami citrusov? Alebo len čistá sóda či perlivý nápoj s niektorým z originálnych sirupov, napríklad s príchuťou limetky a citróna? S prístrojom Play  si ich pripravíte rýchlo a zábavne vo svojej kuchyni a so svojimi priateľmi či rodinou. Stačí naplniť fľašu pitnou vodou z vodovodu, nasunúť ju do prístroja, stlačiť tlačidlo na sýtenie nápoja a o chvíľu máte presne toľko bubliniek, koľko máte radi. Bombička vám vystačí na 50 až 70 litrov nápoja, podľa toho, či uprednostňujete menej alebo veľmi perlivú vodu. Tvorivosti sa medze nekladú, sirupy môžete rôzne kombinovať, do nápojov pridávať čerstvé ovocie alebo bylinky a užívať si prvé jarné lúče. A ak bude slniečka menej, stačí, ak sa pozriete na kuchynskú linku. Žltý Play vám zlepší náladu.

www.sodastream.sk

14267566391t