Chyťte miesto ohnivej strely Kinder Joy a objavte novú edíciu s figúrkami z metlobalu

Svet Harryho Pottera neprestáva svojich fanúšikov baviť a prináša im stále niečo nové. Tentokrát je to nová edícia Kinder Joy, ktorá vás prenesie do Rokfortu, priamo na burácajúci metlobalový štadión. V dobrôtke s lahodným mliečnym a kakaovým krémom a s dvoma chrumkavými guľôčkami nájdete aj jednu z 13 figúrok metlobalových tímov a ich fanúšikov alebo 12 nápaditých doplnkov inšpirovaných čarodejníckym príbehom mladých kúzelníkov.

Kinder Joy neprináša len vynikajúcu chuť jemného krému a oblátkových guľôčok, ale aj radosť z jedinečných figúrok, ktoré akoby prileteli priamo z metlobalového zápolenia v bájnom Rokforte. Medzi doplnkami a figúrkami nechýba so svojou metlou ani sám Harry, hviezdny chytač rýchlej ohnivej strely, ani jeho fanúšikovia, ako napríklad duchaprítomná Hermiona alebo dobrotivý Hagrid. Naraziť môžete dokonca aj na špeciálnu zlatú postavičku Harryho Pottera, ktorú doma rozhodne len tak nikto nemá.

Nová edícia bude podporená televíznym spotom, POSM, druhotným umiestnením v mieste predaja a chýbať nebude ani digitálna kampaň.

Zdroj:  Ferrero