Chystáte sa na halloweensku párty?

Chystáte sa na halloweensku párty?

Aj keď je Halloween tradíciou skôr americkou, ani my sme neodolali a podľahli sme tomuto trendu. Povedzme si pravdu, konečne môžeme predviesť naše alter ego. nšpiruj sa outfitmi, v ktorých budeš kráľovnou každého halloweenskeho večierka.

 

Frida Kahlo s kvetmi vo vlasoch
Kvetovanú čelenku môžete konečne využiť aj mimo festivalov. Stačí vytiahnuť zo skrine alebo si zadovážiť pokojne aj zo „sekáča“. Cez plecia si ležérne prehoďte šál, k vypnutým vlasom doplň kvetovanú čelenku. Nezabudni na zlaté doplnky v podobe náušníc a náhrdelníkov. Stačí už len dotvoriť charakteristický make-up a môžete vyraziť.

 

Wednesday z Adamsovcov
Toto je plne ideálna maska na poslednú chvíľu. Obleč si jednoduché čierne šaty s bielym golierikom, pančuchy a k tomu tvoje obľúbené lakovky. S účesom nebudeš mať veľa roboty, zapleť si dva vrkoče, doplň tmavý rúž a kostým je na svete.

 

V pánskom štýle
Nie každá z nás miluje sukienky a volániky. V prípade, že patríte k tým drsnejším ženám, obleč sa do  prírodných odtieňov v štýle Indiana Jones. Úzke hnedé nohavice doplň ležérnou košeľou a koženou bundou. Nezabudni na poriadny širák a môžeš sa vydať na lov mužských sŕdc. Ukáž všetkým, že nemusíš mať minisukňu a podkolienky a aj tak môžeš byť sexy.

 

ZDROJ: AVE
FOTO: pinterest.com