Čaká vás tento rok svadba? Zamerajte sa na aktuálne trendy!

Svadba je udalosťou, ktorú nenecháva nikto na náhodu. Ak patríte k nevestám, ktoré potrebujú mať vo svoj veľký deň všetko tip-top, čítajte ďalej. Predstavíme vám totiž najvýraznejšie trendy tohto roka, bez ktorých sa žiadna štýlová nevesta v svadobný deň nezaobíde!

 

Výzdoba vo farbe roka

Broskyňová, pripomínajúca ľahké páperie sa tento rok uplatňuje nielen v móde, či interiérovom dizajne, ale dokonca aj vo svadobnej výzdobe. Peach fuzz vedie na čele top svadobných odtieňov a my sa ani nečudujeme. Je to odtieň nevtieravý, nie je prvoplánový a s gráciou nahrádza presladenú ružovú. Peach fuzz je pri svadobnej výzdobe rozhodne trefa do čierneho!

 

Perly

Perly sú nadčasovou klasikou, ktorá nikdy neomrzí. Tento rok ich však nájdeme nielen na svadobných šatách, či šperkoch pre nevestu. Zdobiť budú aj závoj, vďaka čomu budete ako nevesta rozhodne neprehliadnuteľná. Ak však zvolíte perlový závoj, nechajte vyniknúť jednoduchší model šiat a naopak. Inak môžete vo výsledku vyzerať príliš prekombinovane.

 

Vysnívané šaty

Svadobné šaty sú pre nevestu čerešničkou na torte. Pri ich výbere nič nepodceňte. Práve naopak, zamerajte sa na to, čo sa vám páči a napokon čo vám aj pristane. Výrazným prvkom pri svadobných šatách sú však tento rok okrem perál aj mašle, či nadýchané rukávy.

 

Pestré kvety

Kvety na žiadnej svadbe nesmú chýbať. Dotvárajú romantickú atmosféru veľkého dňa a ich výber je skutočne dôležitý, aj keď to tak možno na prvý pohľad nevyzerá. Tento rok jemné krémové kvety nahrádzajú skutočne pestré odtiene. Fialová, cyklámenová, či modrá na kvetoch sú skvelou voľbou, ako oživiť výzdobu svadobnej sály.

 

Jemná elegancia

Pre milovníkov nadčasovosti a elegancie je tu ďalší trend. Nežné tóny, jednoduché línie a lesk. Tie sa môžu odrážať na svadobnej výzdobe a to svietnikoch, balónoch, či textíliách. Luxusnú eleganciu podčiarkne veža zo šampanského, či samotné kvetiny. Nezabudnite ani na sviečky, ktoré vyniknú najmä po zotmení.

Text: Michaela Miňová, foto: unsplash.com, pinterest.com