Bystrík si na narodeniny daroval hudobný darček – letný song a klip Ako ťa mám rád!

Spevák a skladateľ Bystrík predstavuje tanečný soundtrack leta! Hudbu k novinke Ako ťa mám rád zložil Bystrík, autorom textu je výborný textár Vlado Krausz. Veselý a pastelový videoklip zverejnil spevák presne v deň svojich narodenín a urobil si tak z neho hudobný darček. Bystrík verí, že sa singel trafí do letnej atmosféry a poteší ním svojich fanúšikov.

 

Svieža pieseň Ako ťa mám rád má moderný aranžmán a každý, kto ju počúva, si musí podupávať nohou. Skladba vznikla v Bystríkovom štúdiu v Trnave, v kreatívnej spoločnosti Nefkus. Na nahrávanie si spevák a skladateľ prizval šikovného mladého muzikanta a producenta Ľuboša Mazáka.

„Robí sa mi s ním naozaj veľmi dobre. Rozumieme si hudobne aj ľudsky. Čokoľvek pripomienkujem, alebo idem zmeniť, on už to dopredu vie. Máme veľmi spoločné cítenie hudby aj zmýšľanie a preto to funguje. Je naozaj dobrý v tom, čo robí a verím, že spolu nahráme krásny album. Spolupracujeme aj s výborným hudobníkom a basgitaristom Jurajom Adamom. Je taký náš hudobný dozor a poradný hlas,“ prezradil Bystrík.

Klip Ako ťa mám rád si pozrite tu:https://www.youtube.com/watch?v=iYjs7jGsziU

K piesni vznikol hravý letný klip, ktorý sa nakrúcal tiež v Nefkuse v Trnave. Réžiu, kameru a strih zveril Bystrík kamarátovi Martinovi Schultemu zo SULE DSGN.

Talentovaný filmár má na konte mnoho spoluprác a videoklipov.

„Videoklip sme chceli poňať v takom letnom farebnom duchu, je hravý a zábavný. Fotenie na obal albumu aj klip sa nesú v pastelovej farebnej nálade. Režisér vymyslel celý koncept a jeho nápad bol aj zakomponovať do klipu dievča, ktoré mi bude robiť garde. A tou je naša kamarátka Kristína Kurovská, ktorá videoklipu dodáva šťavu,“ hovorí s úsmevom sympatický spevák.

Ako ťa mám rád je prvým singlom z nového – siedmeho autorského albumu, ktorý Bystrík aktuálne nahráva. Všetky piesne zložil Bystrík, niektoré texty napísali aj iní textári – Vlado Krausz či Zuzana Smatanová.

„Z nahrávania nového albumu mám naozaj dobrý pocit. S producentom Ľubošom Mazákom skvelo spolupracujeme. Viacero pesničiek je moderno – tanečno – popových. Ale sú tam aj skladby vážnejšie, aj trochu iných žánrov. Trochu sme s týmto albumom vyšli z našej komfortnej zóny a uvidíme ako ho naši poslucháči prijmú. Na albume po prvýkrát spolupracuje autorsky aj moja kapela, z čoho mám veľkú radosť, pretože chalani sú veľmi šikovní,“ uzatvára Bystrík.

Bystrík sa hudbe aktívne venuje od osemnástich rokov. Talentovaný Trnavčan zvíťazil v roku 2005 v prestížnej autorskej súťaži Coca-Cola Popstar a dostal tak príležitosť vydať debutový album. Dnes ich má na konte šesť a aktuálne pripravuje siedmy. Bystrík album dokončí počas leta a oficiálne ho uvedie do života v septembri na Tradičnom trnavskom jarmoku. Na skvelú akciu s bohatým programom pozýva všetkých fanúšikov.

Zdroj: Nora K.

Viac informácií o Bystríkovi nájdete na:
Web: www.bystrik.com
YT: https://www.youtube.com/channel/UCOPxhsVRl-gwrqUzW9OGYHQ
FB: https://sk-sk.facebook.com/BystrikOfficial/