Bojujte proti času s ARTISTRY ™YOUTH XTEND™

Výrobkový rad starostlivosti o pleť spoločnosti Amway sa opäť rozrastá. ARTISTRY YOUTH XTEND predstavuje nové možnosti, ako dať Vašej pleti mladý a svieži vzhľad. Inovatívne prísady stimulujú vlastné proteíny pleti, čím pomáhajú obmedzovať výskyt vrások a chrániť pleť proti nepriaznivým vplyvom okolia.

Moderná žena sa v zamestnaní aj v súkromnom živote stretáva s celou radou výziev a nárokov, napriek tomu chce vyzerať stále čo najlepšie. Prvé vrásky sa však vždy objavia u väčšiny žien medzi 25 a 40 rokom.  Nech už je ich životný štýl akýkoľvek, vrásky už nemusia byť nutným dôsledkom. „Ženy majú teraz možnosť ovplyvniť to, ako ich pleť vyzerá aj napriek stúpajúcemu veku,“ hovorí  Chris Masotti z Výzkumného inštitútu Amway.

V čom spočíva tajomstvo mladého vzhľadu? Predovšetkým v proteínoch, napríklad v kolagéne či sirtuine. To je hlavné zistenie medzinárodného tímu vedcov a dermatológov z Výskumného inštitútu Amway. Prirodzený dostatok týchto proteínov ubúda s vekom a pleť tak stráca elasticitu, vlhkosť a jemnosť. ARTISTRY YOUTH XTEND od Amway pomáha s týmto procesom bojovať. „Vyvinuli sme veľa výrobkov, ktoré pomáhajú preprogramovať biologické hodiny pleti a oddialiť tak prirodzené prejavy starnutia,“ dodáva Masotti.

 

Kolekcia ARTISTRY YOUTH XTEND je založená na aktívnom komplexe LifeSirt, tvorenom z extraktu z Myrty, kríčkovitej rastliny pôvodom zo Stredomorskej oblasti. V kombinácii s modernými technológiami, látky z tejto rastliny prispievajú k produkcii proteínu sirtuinu, ktorý pomáha udržovať mladistvý vzhľad pleti. Výrobky z tejto rady navyše obsahujú Peptid Micro-X6, ktorý podporuje produkciu kolagénu a prispieva tak k pružnosti pleti. Extrakty z aceroly, plodov baobabu afrického a čiernych ríbezlí pokožku vyživujú, chránia ju proti vysušovaniu a voľným radikálom.

Laboratórne testy ukázali, že ARTISTRY YOUTH XTEND zvyšuje produkciu týchto proteínov až o 280 percent. Výsledkom je, že už po jednom týždni používania  viditeľne ubúda malých vrások a pleť vypadá zdravšie a sviežejšie.

S novými výrobkami ARTISTRY prichádza aj nová tvár tejto značky, austrálska herečka Teresa Palmer, známa napríklad z filmu Mŕtvy a nekľudní či Láska a česť.„Mám radosť z toho, že môžem spolupracovať so značkou akou je Artistry. Teda so značkou skvelých produktov, ktoré nám pomáhajú vyzerať a cítit se dobre,“ hovorí Teresa Palmer.

ARTISTRY™ je prestížny rad výrobkov starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky, ktorá udáva vedeckovýskumné štandardy v oblasti starostlivosti o pleť. Poskytuje prostriedky na ovplyvnenie vzhľadu a kondície pleti, aj preto je značkaARTISTRY jednou z piatich popredných celosvetovo najpredávanejších značiek prémiovej kozmetiky. Už od roku 1968 je značka ARTISTRY priekopníkom vedeckých a technologických poznatkov a nastavuje kritériá v oblasti starostlivosti o pleť s výsledkami, ktoré pleti pomáhajú vyzerať stále skvelo.