Bico Australia: Štýlová symbolika nielen pre ženy

Hoci na slovenskom trhu je dostupných veľký výber trendy šperkov (najmä bižutérie), stále tu chýbalo niečo s kvalitných materiálov, čo by oslovila okrem žien aj mužov. V septembri však prichádza na slovenský trh nová zaujímavá značka zameraná na šperky so špeciálnou symbolikou. Prívesky pre mužov a ženy sú vyrobené  z vysokoakostného cínu, potiahnuté rôznymi vrstvami medi, cínu a mosadze.

Značka Bico Australia vznikla v roku 1995, keď zopár návrhárov na Bondi Beach, Sydney, dospelo k poznanie, že okolo nich nie je dostatok vysoko kvalitných klenotníckych výrobkov, ktoré by odrážali mladistvú a najmä vzrušujúcu kultúru okolo nich. To ich viedlo k rozhodnutiu vytvoriť špičkové unisex klenotnícke výrobky, ktoré nikdy nepodľahnú času a nedostatku kvality. V priebehu nasledujúcich 17 rokov sa značka Bico Australia vypracovala na svetovú úroveň, predávajúc svoje výrobky vo viac ako 20tich krajinách sveta.

Ponuka značky Bico Australia obsahuje typicky ženské a mužské kolekcie, veľa šperkov je unisex. V ponuke nájdete klasické fashion kúsky (kolekcie s kryštálmi Swarowski), avšak tiež prívesky, ktoré sú vďaka kovovému prevedeniu menej nápadné,  nesú však hlboký význam.

 

Zopár z aktuálnych favoritov:

1.    Cowrie: Tajomne šťastlivý osud

2.    Fénixov kruh: Zvädnutie, rast, kvitnutie

3.    Nevada: Slobodný duch

4.    Nornali: Tajomný prameň života

5.    Blanik: Ochranca, útočisko viery

6.    Kalodae: Padlý strážca nado mnou

7.    Kryštálový zcelovač: Premena života a lásky

Výhodou Bico Australia je, že si môžete nakombinovať prívesok a náhrdelník aký chcete. Čo sa týka náhrdelníkov sú dostupné rôzne dĺžky aj tvary retiazok (guľôčkové, hrotové, článkové, kožené či korálkovo- gumené).

8.    Náramok s kryštálmi Swarowski

9.    Kožený náramok hnedý

10.  Kožený náramok čierny

 

Okrem príveskov a náhrdelníkov nájdete v ponuke Bico Australia aj náramky z krištáľov či kože.

 

V ponuke je nekonečne množstvo symbolov, ktoré sú vďaka významu a materiálu nielen hodnotným, ale aj trvácnym darčekom.

 

Cena prívesku Bico Australia sa pohybuje okolo 20€.

„Šperky s vášňou“ Bico Australia nájdete na www.bicoaustralia.sk