AVON oslavuje 130 rokov spolu so všetkými ženami!

Kozmetická spoločnosť AVON sa rozhodla osláviť 130. výročie spolu so všetkými ženami, ktoré ju inšpirujú. V rámci komunikačnej kampane Krásne pre seba tak exkluzívne prináša na slovenský trh katalóg, ktorého hlavnými predstaviteľkami je 5 výnimočných žien. Každá jedna reprezentuje kúsok z filozofie AVONu.

AVON dlhodobo podporuje ženy a snaží sa ich motivovať, aby verili v samé seba a plnili si svoje sny. Tieto ženy sú pre kozmetickú spoločnosť inšpiráciou. Každý deň preukazujú svoju odvahu, silu a odhodlanie bojovať, pomáhať, rozhodovať sa, odpúšťať a milovať. Neboja sa výziev a zmien, pretože vedia, že ich zvládnu. Nezabúdajú snívať, pretože veria v krásne zajtrajšky.

Pri príležitosti 130-teho výročia tak prináša AVON katalóg, kde sa na titulnej strane ako aj vo vnútri v úlohe modeliek predstavilo 5 inšpiratívnych žien. Bližšie sa  k tejto iniciatíve vyjadrila Jana Pohorelská, PR Specialist AVON SR: „Oslava AVONu je oslavou všetkých žien, ktoré každý deň inšpirujú svoje okolie. Vybrali sme päť žien, ktoré reprezentujú ženskú krásu, silu, bojovnosť, sny a odvahu. Vďaka našim AVON Ladies, zákazníčkam a všetkým ženám vieme, kým sme a kým sa môžeme stať.“

V AVONe veria, že najdôležitejšie je plniť si svoje sny, preto pomohli napríklad maliarke Evke Šugárovej pri plnení jej sna, o ktorý sa podelila v súťaži Splňte si svoj sen. Odhodlanie bojovať si v skutočnom živote okúsila bojovníčka s rakovinou prsníka – Evka. Evka bola jednou z tvárí kampane AVON Pochod proti rakovine prsníka 2016, a tak sa vďaka svoje úprimnosti, sile, odvahe a pozitívnemu prístupu k životu stala inšpiráciou pre mnohé ženy. V každodennom živote je dôležitá najmä radosť z bežných vecí a maličkostí. Stelesnením tejto radosti je pani Tatiana – VIP AVON Lady, ktorá všetkým ženám dokazuje, že je možné skĺbiť úspešnú kariéru a rodinný život. Navonok aj vnútri krásna Evka Gajdošová zas symbolizuje silu pomáhať a životnú energiu, ktorú rozdáva na svojich tréningoch ako AVON Lady a trénerka. Poslednou je dáma, ktorá nepodlieha tlaku okolia. Je živým vzorom toho, ako nepočúvať rady okolia a veriť sama sebe. Je ňou speváčka Tina. Tá si za roky svojej kariéry vypočula niekoľko stoviek „dobre“ mienených rád. Ona však ostala sama sebou a aj preto sa pred časom stala ambasádorkou AVON kampane Krásne pre seba.

Kampaň katalógu, ktorého modelkami sú všetky spomínané dámy, začína 8.9. a končí 28.9. Prostredníctvom neho chce kozmetická spoločnosť motivovať ďalšie ženy, aby si uvedomili svoju krásu a silu svojej vôle, ktorá im pomôže prekonať čokoľvek.

AVONAVON