Aplikácia ŠKODA Service ponúka prvú pomoc vodičom na cestách

Spoločnosť ŠKODA AUTO pripravila pre majiteľov a fanúšikov vozidiel ŠKODA novú aplikáciu pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android. ŠKODA Service slúži na jednoduché lokalizovanie a navigovanie k najbližšiemu servisnému partnerovi, rýchlu pomoc asistenčných služieb či vyhľadanie manuálu k vlastnému vozidlu ŠKODA. Užitočnú a praktickú aplikáciu je možné stiahnuť v obchode s aplikáciami bezplatne.

Majiteľkám vozidiel ŠKODA, tak táto nová služba poskytne pocit istoty a bezpečia na cestách v prípade akejkoľvek komplikácie. Veď ktorá z nás cestuje bez svojho mobilu?

„Našim zákazníkom prinášame ďalšiu službu, ktorá im maximálne uľahčí život za volantom. Aplikácia ŠKODA Service znamená prvú pomoc pre vodičov, ktorým sme vždy nablízku. V prípade nehody alebo neočakávanej poruchy si tak môžu okamžite vyhľadať napríklad informácie o najbližšom autorizovanom servise ŠKODA, a to kedykoľvek a kdekoľvek,“ uviedol Robert Hukel, vedúci oddelenia Popredajných služieb spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Aplikácia ŠKODA Service umožňuje užívateľovi v rámci sekcie Môj dealer získať zoznam najbližších autorizovaných servisných partnerov ŠKODA s možnosťou využitia online navigácie priamo k nim. Najbližší servisní partneri značky ŠKODA sú vyobrazení na mape, pričom po kliknutí na ich značku získa užívateľ informácie o otváracích hodinách, adrese či kontaktoch. Podobným spôsobom funguje aj sekcia Asistencia. Tá rovnako zobrazuje na mape najbližšie autorizované servisy ŠKODA, možnosť rýchleho vytočenia domáceho a zahraničného čísla asistenčných služieb či praktický manuál, čo robiť v prípade nehody.

Poslednou sekciou je Moje auto, kde v prehľadnom zozname môžu vodiči nájsť modely značky ŠKODA s možnosťou stiahnutia návodu na obsluhu.

IMG_0228(1)IMG_0226(1)

IMG_0229IMG_0230