Americká značka si vybrala finalistky Miss Universe SR 2016

Dvanásť dievčat súťažiacich o titul Miss Universe Slovenskej Republiky 2016 predviedli na exkluzívnom večeri v hoteli SPA Aphrodite americkú značku dámskych nadčasových šiat BCBG Max Azria.  Predviedli sa aj v plavkách známej slovenskej návrhárky Jany Gavalcovej.  Po módnej prehliadke spolu s Majkom Spiritom zaspievali jeho pesničku Šampuss.

Americkú značku BCBG Max Azria priniesla v marci na Slovensko modelka Romam Škamlová. Šaty sa vyznačujú prepracovaním, nadčasovosťou, ženskosťou a obľúbili si ich aj mnohé slovenské osobnosti ako aj riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

Okrem prítomných hostí, finalistky súťaže, obdivoval z publika aj Majk Spirit, ktorý mal na záver večera koncert.  Súťažiace, pri jeho poslednej pesničke Šampuss, prišli s pohárom sektu  v plavkách od slovenskej návrhárky Jany Gavalcovej.  Spolu s Majkom Spiritom dospievali jeho pesničku , ktorej videoklip sa nahrával práve v priestoroch hotela.

Najkrajšia Slovenka bude známa 1. októbra 2016, kedy sa uskutoční finále súťaže MISS UNIVERSE. Dovtedy čaká finalistky ešte náročný program.

Zdroj foto: IN AGENCY