Aký by mal byť váš manžel?

Každá žena by chcela mať po svojom boku dokonalého manžela, muža a otca pre svoje deti. Niekedy sa môže zdať, že cesta za hľadaním toho pravého je náročná. Niektoré ho nájdu, iné si svojho princa akoby nevedeli vypátrať, objaviť ani za celý svoj život. Pozrite si teda rebríček toho, aké hodnoty očakávate od svojho manžela.

 

Dokáže vás rozosmiať
Určite každá z nás si želá takého manžela, ktorý vás aj po ťažkom a náročnom dni v práci dokáže potešiť, rozosmiať a vy zabudnete na všetok zmätok v práci, ktorý ste v ten deň zažili. A už sa venujete len jeden druhému. Nie je nad lepší pocit ako ten, kedy máte pri sebe svoju spriaznenú dušu.

Má vás rád takú aká ste
Vie vás oceniť aj nenalíčenú, neupravenú či vo vyťahanom tričku? Potom je to ten správny, ideálny manžel, ktorého pri sebe potrebujete. A najkrajší pocit je ten, keď vám povie, že práve takáto sa mu najviac páčite. Veď ktorý muž by strpel pri sebe ženu, ktorú po odlíčení nespozná vo vlastnej spálni?

Rád vám poradí a pomôže
Máte ťažké obdobie a neviete si rady? Lepšiu radu ako vaša dobrá kamarátka vám určite poskytne práve váš muž, ktorý vám najlepšie bude vedieť pomôcť. Je vám oporou nielen v dobrých, ale práve v tých zlých časoch, kedy to budete potrebovať. Verte, niet nad objatie milovanej osoby.

Máte spoločné záujmy, záľuby
Ak chcete so svojim manželom tráviť čo najviac času, najlepšie je, ak máte spoločné záujmy. Či už je to šport, rôzne spoločenské hry, návšteva kina či cestovanie po svete. To všetko vám dopomôže k tomu, že budete so svojim manželom tráviť čo najviac času a budete si spolu užívať voľné chvíle.

Viete sa rešpektovať
Nie všetko čo robí váš manžel sa vám môže páčiť. Preto je dôležité aj to, aby ste rešpektovali jeho záujmy a podporovali ho v tom, čo má rád, čím sa živý a aké má záľuby. To isté by ste mali očakávať aj vy od neho.

Nevládne u vás nadradenosť či podradenosť
Určite ste sa už stretli alebo počuli o tom, že v niektorých krajinách dominuje nadradenosť muža a žena je jeho slúžkou. A to doslova. Vedeli by ste si to predstaviť? Určite nie, pretože každá z nás chce, aby aj ju muž vedel vypočuť a poslúchnuť. Preto najlepšie manželstvo bude také, v ktorom nebude stáť na čele ani muž ani žena. A tak si budete vládnuť obidvaja rovnako vo vzájomnej harmónii.

Rád sa s vami pochváli svojej rodine a kamarátom
Rád sa s vami pochválil svojej rodine a priateľom ešte pred tým, než si vás zobral? Potom sa za vás určite nehanbí a potreboval sa s vami pochváliť svojim najbližším. Rád vás berie do spoločnosti a teší sa, keď ste po jeho boku. Presne taký by mal byť muž, s ktorým chcete zdieľať svoju budúcnosť.

Rád rozpráva o budúcnosti, deťoch a spoločnom bývaní
Ak si s vami plánuje budúcnosť a to nemyslím len to, čo budete robiť zajtra na obed, ale hlavne to, kde budete bývať, koľko budete mať detí atď…verte, že to s vami myslí vážne a je to váš ideálny manžel. Pretože aj napriek vašim chybám vás ľúbi presne takú akou ste.
Zdroj: Miriama L.
Foto: Shutterstock