Ako vyzerá pokroková laserová epilácia

Trápia vás nežiaduce chĺpky kdekoľvek na tele a chcete sa ich radikálne zbaviť? Zvoľte pokrokovú laserovú epiláciu prístrojom Vectus, ktorý ako jediná v SR a ČR vlastní pražská Brandeis Clinic.

Zariadenie je vybavené systémom Skin Tell, ktorý nastavuje intenzitu epilácie individuálne, podľa typu pokožky. Vďaka tomu je výsledkom efektívna laserová epilácia bez popálenín (aj u citlivej pokožky). Navyše hlavica laseru Vectus má 0 °C a ošetrenie sa zaobíde bez znecitlivenía (je takmer bezbolestné). Trvalé účinky nášho epilačného lasera Vectus garantujú klinické štúdie a patenty,“ uvádza Anna Brandejs, majiteľka kliniky.

6 predpokladov rýchlej, bezpečnej a trvalej epilácie

  • Sila laseru – slabé epilačné lasery, hoci hojne propagované, vám v skutočnosti odstránia ani nie polovicu chĺpkov, navyše len dočasne.
  • Chladenie hlavice laseru – zaistí minimálnu bolestivosť bez nutnosti aplikácie chladivých gélov či lokálnej anestézie.
  • Určenie prístroja aj pre citlivú pokožku – naozaj dobré lasery rešpektujú potreby citlivej pokožky a môžu sa používať aj v lete. Zároveň disponujú vlastnou meracou jednotkou, ktorá podľa množstva melanínu určí, aký silný lúč je potrebný.
  • Schopnosť odstrániť aj svetlé chĺpky – tmavé chĺpky zo svetlej pokožky odstránia aj menej kvalitné lasery, avšak so svetlejšími chĺpkami na tmavrj pokožke si poradí len máloktorý. Len šedivé chĺpky nemožno zlikvidovať ani vyspelými technológiami.
  • Potvrdenie trvalého efektu laserovej epilácie klinickými štúdiami – pozor, certifikácia FDA (Food and Drug Administration) je úplne nedostatočná, pretože zaručuje iba to, že prístroj nie je zdraviu škodlivý. O výsledkoch však nevypovedá vôbec nič.
  • Nutnosť podstúpiť 3 až 5 ošetrení – napriek oznámeniam niektorých prevádzkovateľov laserov, trvalého odstránenia chĺpkov nemožno dosiahnuť po jedinej návšteve. Ak sa chcete zbaviť neželaného ochlpenia v podpazuší, nad hornou perou, na nohách i kdekoľvek inde na tele, potrebujete certifikované zariadenie navštíviť väčšinou 5 ×, zhruba v mesačných rozstupoch.

Brandeis Clinic s tým počíta a nastavila pre vás cenovo výhodné balíčky laserovej epilácie. Vďaka nim získate 1 z 5 ošetrení ktorejkoľvek časti tela zadarmo. Neváhajte a kontaktujte Brandeis Clinic online alebo telefonicky na čísle +420 226 291 650. Nemusíte sa objednávať na konzultáciu, stačí povedať, že máte záujem prísť priamo na laserovú epiláciu a uviesť partiu tela, ktorú chcete ošetriť. Podľa toho vám bude vyhradený príslušný časový úsek.