Ako sa vyznať v „náznakoch“ muža

Láska je niekedy tak zložitá, že jej nik nerozumie. Zvlášť v tom dospelom veku, kedy sme zmätené, či nás vlastne dotyčný chce. Ako to teda vedieť naisto a pritom si to len nenamýšľať?

Existuje pár signálov, ktoré muži vyšlú, podľa ktorých si môžeme byť istejšie. (Aj keď nieke- dy ani to nie je stopercentné) Ako sa teda správne vyznať v náznakoch zo strany muža?

Muž sa na vás díva dlhšie

Tak, ako sa aj my na sympatického muža rady dívame, rovnako sa chce na nás pozerať aj on. Očné spojenie je tak čarovné a keď trvá niekoľko sekúnd, zrejme vám nabehnú zimomriavky. Takýmto spôsobom vám muž dáva najavo svoj záujem. Je na vás, či mu rovnaký pohľad venujete aj vy, alebo radšej rýchlo pohľadom uhnete.

Prezentuje sa tým, čo dokázal a čo ešte dosiahnuť chce

Ak vás chce skutočne zaujať a vzbudiť záujem, rád rozpráva o sebe a najmä o tom, čo doteraz dokázal. Ak je všeobecne inteligentný, scestovaný, potom sa rád pochváli, no nie povrchne. Chce len dať najavo, že nie je nudný a že ho každopádne máte za čo obdivovať. Zároveň sa takýto muž bude prezentovať aj tým, aké má ďalšie sny a čo chce ešte dosiahnuť. Uvedomuje si, že takíto muži majú väčšie šance u žien.

Rozpoznáte to aj v hlase

Muž, ktorý vás chce, artikuluje inak. Určte to poznáte aj vy, keď ste na rande s mužom, o ktorého máte záujem. Možno len viac uvažujete, čo poviete a najmä ako. Potom je tá komunikácia síce menej spontánna, lebo hráte „istú formu“. Aj muž spomalí a snaží sa lepšie artikulovať. Vtedy si môžete byť isté, že sa mu páčite.

Nemá sexuálne narážky

Ak by mu šlo len o to, ako vás zaujať a stráviť s vami noc, potom by určite prišiel priestor na sexuálne narážky. No muž, ktorý vo vás vidí potenciálnu partnerku, takéto narážky vynechá. V opačnom prípade by ste si mohli myslieť, že záujem z jeho strany sa zúžil len na jeden cieľ.

Chce vás opäť vidieť

Možno to poznáme všetky, že po stretnutí, ktoré sa naoko javilo bezchybné, sme očakávali ďalšie rande a nevyšlo to. No muž, ktorý záujem o niečo hlbšie má, nemá problém navrhnúť vám ďalšie stretnutie za účelom znova vás vidieť. Nevyhovorí sa na to, že nemá čas, že má futbal, fitness či iné plány. Urobí všetko pre to, aby si čas na vás našiel a najmä to urobí rád.

Do hláv mužov samozrejme nevidíme, no keďže máme dobre vyvinutý šiesty zmysel, vieme, ktorý z nich ten skutočný záujem má a ktorý na vzťah skrátka nie je. Ak ideme cestou za vážnym vzťahom, dajme šancu teda tým, ktorí sa snažia a robia všetko pre to, aby s nami boli. A nezabudnite, že rok 2015 praje všetkým začínajúcim vzťahom. Držíme palce!

Foto: http://i.huffpost.com/gen/1403578/thumbs/o-FIRST-DATE-facebook.jpg

14206477441