Fashion

Aké topánky sa budú nosiť túto jeseň?

Možno sa to nezdá a možno si to mnohí (vrátane mňa) neradi pripúšťame, ale jeseň je za rohom. Pomaly, ale iste začneme vrstviť jednotlivé kúsky oblečenia na seba a v neposlednom rade vytiahneme z botníkov niečo iné ako žabky či sandálky. Aké jesenné trendy nás čakajú?

 

Drsná verzus nežná
Vzhľadom na to, že jesenným trendom je kombinácia masívnych topánok či dokonca čižiem v kombinácii s letnými kúskami, práve tieto posledné letné dni sú ideálne na to, si túto netradičnú kombináciu vyskúšať.
Tak ako na jar tak aj počas babieho leta sa budú nosiť čižmy v kombinácii s ľahkými šatami či sukňami. S tým či nájdete také, ktoré obopínajú vaše lýtka si vôbec nemusíte robiť starosti. Vrátil sa trend strihov zo 70-tych rokov- to znamená, že pokojne vám môžu byť voľné.
 

Masívna podrážka
Boty s hrubšou podrážkou na spôsob legendárnych Martensiek sú veľkým hitom tejto sezóny. Ideálne ak ich zladíte s absolútnym kontrastom- napríklad bielymi čipkovanými šatami. V každom prípade vyniknú skvele aj v kombinácii so šortkami a blúzou.

Nesmrteľná biela
Biela sa v sezónnych trendoch neustále opakuje v rôznych obmenách. Tento krát je veľmi žiaduce zamerať sa na biele lodičky. Ide o elegantný kúsok, ktorý dokážete skvelo skombinovať a vytvoriť pomocou neho množstvo originálnych kombinácií.

Zdroj: AVE
Foto: pinteres

To Top