Aj nevera má svoju vôňu

nevera

Neveru nemusíte vycítiť, ale ucítite ju! Ak máte podozrenie, že vám váš partner zahýba, privoňajte si k nemu.

Osvedčilo sa to aj mojej kamarátke. Jej muž bol síce pozorný, milý (až podozrivo milý), ale predsa len, niečo sa jej na jeho správaní nezdalo. A potom doslova zavetrila, čo sa deje. Vôňu prášku, v ktorom perie nikto nepozná lepšie ako ona, ale jeho oblečenie zrazu voňalo inak. Navyše, na jeho tele si všimla flitre, pochádzajúce z telového mlieka pre ženy.

Kým je jeho bokovka len na úrovni túžby, nemáte šancu zistiť, že mu niekto iný behá po rozume. Keď sa však túžba premení na vášeň a on sa reálne s niekým iným zblíži natoľko, že dochádza k výmene telesných tekutín, verte tomu, že pri tom dochádza aj v výmene telesných vôní.

Každý z nás má svoj charakteristický pach, ktorý nesúvisí s používanou avivážou, ani parfumom či sprchovým gélom. Je to vaša vôňa, odvíjajúca sa od PH pokožky, ovplyvnená hormónmi a podobne. A tak, ako si práve podľa pachu vyberáme partnera, bez toho, aby sme si to uvedomovali, tak ucítime aj to, že muž, ktorý nám kedysi svojou vôňou poplietol hlavu, vonia akosi inak, po niekom inom. Toto je prvý indikátor, pri ktorom treba zbystriť pozornosť.

Keď sa však k tomu pridá spomínaný parfum, ktorý si my, ženy, pre istotou dávame ešte aj do vlasov, ucítite JU a odhalíte, aj po dôkladnej sprche vášho muža. Tieto vône sa totiž  nedajú len tak ľahko zmyť a ak zabudne na vlasy, cez tie určite zistíte, že sa vám niekto zamiešal do rodiny.

A ak by jeho milenka predsa len nepoužívala parfum a dbali by na zahladenie všetkých podozrivých stôp, váš inštinkt vám iste veľa napovie. Žena v tomto prípade nemusí pátrať, aby vypátrala. Od prírody sme vybavené kontrolkou, ktorá nám určite zasvieti v týchto chúlostivých situáciách. Ale bodaj by sa tá vaša nikdy nemusela aktivovať.

Autor: Eva
Foto: Ingimage

nevera