ZVODNÝ POHĽAD VO DNE I V NOCI

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Možno ste ani len netušili, že kozmetická spoločnosť Avon zaregistrovala viac než 750 patentov za posledných 20 rokov! Avon je naozaj hrdý na svoju širokú ponuku očných paletiek najrôznejších farebných kombinácii. Či už túžite po paletke na každý deň alebo po profesionálnej palete, zo širokej ponuky si hravo vyberiete. Horúcou novinkou tohto mesiaca je paletka očných tieňov 10 v 1 – Radiant Rose. K dokonalému pohľadu stačí už len kvalitná špirála a šikovná fixka na obočie.
#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

Každý deň iný look? S profesionálnymi paletkami Avon to nie je žiadny problém! Očné tiene sú naozaj obľúbeným pomocníkom takmer každého make-up artistu. Nielenže rôznymi farbami zvýraznia farbu vašich očí, ale posunú líčenie na ďalší level.

„Osobne si momentálne viac zvýrazňujem oči, aby očarili a upútali pozornosť. Rovnako aj keď líčim sa sústredím predovšetkým na oči,“ radí Linda Gunišová, oficiálna vizážistka pre Avon Slovensko a Českú republiku.

 

Paleta očných tieňov Radiant Rose
Objem: 17 g
Bežná cena: 29,90 €
Paleta očných tieňov 10 v 1 obsahuje skvele nakombinované odtiene v ružovom tóne s matným a trblietavým efektom, ktoré oživia každodenný look. Paletka z limitovanej edície sa navyše pýši aplikátorom a zabudovaným zrkadielkom pre dokonalú aplikáciu nech už ste kdekoľvek.

Predlžujúca špirála
Objem: 7 ml
Bežná cena: 6,90 €
Novinka, ktorá okamžite predĺži a oddelí riasy pre dokonale zvodný pohľad. Navyše vydrží bez žmolenia a rozmazávania po celý deň. Pri pravidelnom používaní sa ricínový olej postará aj o potrebnú starostlivosť i dĺžku vašich mihalníc.

 

mark. Farba na obočie vo fixke
Objem: 1 ml
Bežná cena: 8,90 €
Obočie zo salónu si zvládnete spraviť aj sama jediným produktom. Fixka s trojitým hrotom je precízna, ľahko sa s ňou manipuluje a pochváliť sa môže aj svojim dlhotrvajúcim efektom.

Zdroj: Miriam B.

 

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 24.6.2021. Traja z vás získajú novinky dekoratívnej kozmetiky pre zvodný pohľad (paletka + špirála).

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.