Zvodná a sexi – Jennifer Lopez v najnovšej provokatívnej kampani značky Versace pre Jar/Leto 2020

Spevácka hviezda Jennifer Lopez preslávená talentom, krásou, sex-appealom a vitalitou, zažiarila ako módna ikona a tvár talianskej značky Versace v najnovšej kolekcii Jar/Leto 2020.

Vypracované sexi krivky predviedla vo Versace šatách s tropickou potlačou na  Milan Fashion Weeku, v septembri 2019 (čítaj v predošlom článku), čím opäť pritiahla pozornosť celého sveta.

Zahviezdila nielen na móle,  ale aj v najnovšej kampani pre túto značku pre Jar/Leto  2020, ktorej sa stala tvárou. Jennifer je neustále vyhľadávanou hviezdou mnohými značkami,  o čom svedčia aj jej ďalšie úspešné kampane napríklad pre Guess, Loreal a iné.

Spevácka diva a módna ikona,  známa pre zdravý životný štýl a starostlivosť o svoje telo, ktoré udržuje v kondícii cvičením, nezanedbáva ani pleť. Je inšpiratívnym príkladom pre mnohé ženy a svojím mladistvým vzhľadom potvrdzuje vetu: „Vek je iba číslo.„

Roky trvajúce priateľstvo speváčky Jennifer Lopez a módnej návrhárky Donatelly Versace vyústilo vždy do overenej a úspešnej spolupráce. Jennifer najnovšie žiari v provokatívne nafotenej kampani v modeloch tejto značky  pre  sezónu Jar/Leto 2020.

Červené flitrové šaty viac odhaľujúce ako zahaľujúce,  predviedla na prehliadke počas Milan Fashion Weeku, 09/2019, aj slávna modelka Irina Shayk.

Život celebrít je pod neustálym drobnohľadom, kedy sa potiera línia medzi súkromím a verejným životom, čo dokazuje aj digitálna doba súčasnosti. Táto kampaň má skrytý podtext, ktorý poukazuje práve na tento fakt.

Spolu s ňou sa v reklame objavila aj známa modelka Kendall Jenner.

Kampaň nafotilo duo známych a úspešných fotografov Mert Alas a Marcus PiggotMERT & MARCUS, ktorí spolupracovali aj s modelkami Kate Moss, Bellou Hadid, speváčkami Madonou, Rihannou, herečkou Penelope Cruz a magazínom Vogue Italia.

Modelka Kate Moss pre Vogue Nippon/Japan, Londýn 2011, Mert Alas & Marcus Piggott

Zdroj obrázkov: Mert Alas & Marcus Piggott, getty images, Versace, wwd. com
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com