Zuzana Smatanová boduje so skladbou

Zuzana Smatanová vie robiť hity! Opäť to dokázala najnovšímsinglom „Miluj ma alebo odíď“, ktorý zložila pre rovnomenný film. Pieseňje na svete necelé dva mesiace a podľa oficiálneho rebríčka patrí k najhranejším skladbám v slovenskom éteri!

Speváčka a skladateľka Zuzana Smatanová si zaslúži označenie hitmaker! Jej najnovší singel „Miluj ma alebo idíď“ sa vyšplhal na šiestu priečku najhranejších slovenských skladieb! V absolútnom poradí sa zatiaľ umiestnil na 31. mieste. Pieseň „Miluj ma alebo idíď“ zložila Zuzana pre rovnomenný film, ktorý nakrútila režisérka Mariana Čengel Solčanská.

„Som autorkou hudby, aj textu. Na pesničke som pracovala popri koncertovaní asi mesiac. Vďaka tomu, že som vedela o čom je hlavná idea filmu, sa mi oveľa ľahšie písal text, ktorý s ním súvisí.“ Vysvetľuje skladateľský proces Zuzana Smatanová.

K novej skladbe stihla Zuzana už nakrútiť aj videoklip. Šarmantná speváčka predviedla v klipe pod taktovkou režisérky Solčanskej doslova herecký výkon! Asistoval jej herec Marko Igonda, s ktorým si spolu zahrali manželský pár.

„Bola to moja prvá skúsenosť nakrúcať pred kamerami vzťah a niečo tak osobné… „Marko má veľa skúseností, takže s tým určite problém nemal. Nešlo o žiadne prehnané veci, ktoré by mi prekážali. Každopádne, ležať s Markom na zemi, mať pred sebou 10-členný filmový štáb a čakať na „akcia“ bolo miestami nepohodlné, ale aj veľmi vtipné…“S úsmevom vysvetľuje Zuzana Smatanová.

Teraz sa už 6-násobná Zlatá Slávica teší na premiéru filmu„Miluj ma alebo idíď“, ktorú si 15. januára 2013 určite nenechá ujsť. V novom roku pripravuje výstavu portrétov pätnástich slovenských osobností, ktoré sama nakreslila.

FOTO: Pavol Smolka