ZOOT opäť v kontajneri!

ZOOT

Svoju úplne prvú Výdajňu radosti ZOOT otvoril  na Slovenku v jednom z kontajnerov na Šafku. Po vyše troch rokoch sa k tomuto originálnemu konceptu vracia a otvára už svoju 4. Výdajňu v Bratislave – v kontajneroch na Riviére.

Najnovšia Výdajňa radosti je súčasťou unikátneho eko-friendly projektu Riviéra. Ten z lodných kontajnerov vytvára jedinečný uvoľnený a kreatívny priestor.  V jednom z nich aktuálne nájdete rovnako netradičný obchod s módou – ZOOT.sk.

„Lákal nás najmä originálny priestor, ktorý koncept Riviéra ponúka a zároveň sme sa radi vrátili k nášmu úplne prvému konceptu, s ktorým na Slovensku ZOOT začínal,“ vysvetľuje country manager ZOOTu Janka Kutlíková. „Zároveň bolo naším cieľom byť čo najbližšie k našim zákazníkom aj v tejto oblasti Bratislavy“, dodáva J. Kutlíková.

V priestoroch Výdajne si okrem vyzdvihnutia a vyskúšania svojej objednávky môžete kúpiť aj množstvo vystaveného tovaru. Hneď vedľa si môžete pochutnať na skvelom jedle, nápojoch a kávičke v reštaurácii Kontajner Riviéria.

Auror: Veronika M.

ZOOT