Známe osobnosti tiež zhrešia

Slovakia Chips

Obľubujete sladké, či slané chute? Trojica známych tvári – komička Eva „Evelyn“ Kramerová, moderátorka rádia Europa 2 Dominika Dadíková, či moderátorka televízie JOJ Alexandra Orviská, si zrejme viac pochutná na slaných chipsoch. Evelyn a Dominike sa to evidentne aj vyplatilo, keďže si v balíčkoch Slovakia Chips našli aj výhru.

V posledných týždňoch je možné v balíčkoch Slovakia Chips nájsť priamo peňažnú výhru od 5 až do 100 eur, a to v bankovke, ktorú si môžete vytiahnuť priamo z balenia. Takéto šťastie mali Evelyn aj Dominika Dadíková, ktoré sa pochválili na svojich sociálnych sieťach. Či si už Dominika za výhru 20 eur dopriala niečo pre seba, alebo pre svojho 3 mesačného syna, je na jej zvážení.

Naopak aj Saša Orviská, ktorá je známa z relácie Top Star na TV JOJ  svojou ukážkovou postavou, dopraje svojej dcére občas malý snack. Medvedíky POM-BÄR sú totiž bezlepkové a obsahujú znížený obsah soli a tuku. Jej dcéra si našla zábavu práve tým, že „obložila“ priateľa svojej mamy hokejistu Lukáša Kozáka touto svojou obľúbenou maškrtou.

Pozrite si: https://www.instagram.com/p/BK0aAUkBTu8/?taken-by=dominikadadikovahttps://www.instagram.com/p/BLLS8nRj3VY/?taken-by=evelynjefreshhttps://www.instagram.com/p/BKzsEenjHwF/?taken-by=alexandraorviska